gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

uzakları seyredelim mi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. advantur

advantur Forum Okuru

Ce: uzakları seyredelim mi

uzaklara benden selam olsun yakın olup uzak olanlara da anlamsız gelebilir ama içimden geldi

uzakları seyredelim mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  2. Aydınlık bize uzak.. Bizi affeder misin?

Aydınlık bize uzak.. Bizi affeder misin?

Biz unuttuk Merhamet rahmet olup yağmıyor avuçlarımıza Şükür çiçek açmıyor seccademizde Cesaret dillenmiyor yüreklerimizde Sabrımız Yakup’çasına bilenmiyor Şimdi perme perişanız gözlerimiz ıslak Bombalar yağıyor üzerimize Gül mevsimine inat Yüreklerimiz bir çöl kadar kurak Bizi affeder misin? Kokun çok uzaklardan bizi çağırır Sahte medeniyetler taş duvarlar örmüş aramıza “Güllere...
  3. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...
  4. uzaktaki sevgiliye...

uzaktaki sevgiliye...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş