UzakMavi'nin Köşesi

Cevap: BeOcUk

olsun canim sen bakmakla yetin artik yarin siparis edip yersinn bn valla bu saate tatli seyler yemeyim diye 3 tane elma yedim düsün artik sende benim gibi yapp,,üzülme canim olurmu:)

evet gece saatt 3 deliyiz ama tatli deli güzel delilerdeniz hem bu sicakta yatan bence delidir sen bize niye laf ediyony aaaaaaa

hayırrr yememeliyss yaz geLiooooo :D anammmmmmmmmmmmmmmmm
elmada yokkkk bari ne yediğini sölemeee :D erken daha biz 6 gbi yatalımmmm :D
okul yok iş yok güç yok para yok pul yokk ohhhhhhhhhhh :D yarın ehliyet kursuna yazılcammmm :D şans dileyn banaaa :D arada babamın arabasını yürütçem :D hahahaha

yaz geliyorda anammm zaten zayifiz ne moralimizi gece gece bozuyonyaa,,,,elma yoksa baska bisey ye,ye gitsin ölümlü dünyanin malini bu dünyada birakma ye gitsin:hhh:
6 gibimi valla bn birazdan kacarim canimcimm,,,bnm is te var güc te var bebekte var,,,ama yinede az yuku yetiyor iste....

ehliyetimde var oh oh oh ama senin yasindayken yoktu :hhh:

ama inan dualrim seninle ins kazanirsin ve babanin arabasini bozmadan geri veririsinnn

merci.jpg

köseme ugradigin icin merci

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

Oy oy Benim beocuğumunda köşesimi varmış:D..ee ben gelmezsen ayıp olur demi Beynar:D:D

beyaz%20cicek.jpg

+

212373533_1d6995557c_o.jpg

ayyy ayyy ayyyy benim angelommmmmmm gelmişşşş:kiss: :D darkımmmm :D :D kıssss hoşgeldinnn seni görmek ne guzel heaaa :D:iyk:
buarada ne o pasta yaa ayyyy dehşet cnm çekti haaa :D
hadi gidek pastaneye bendensinzzzzzzzzzzz :D
:cah:

att7uo6.jpg
att8ky2.jpg
att9tz3.jpg

bunlarda bendennn sana kuzmmm:kiss:

Geri