gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Uzaktadır özlediğimiz

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Özlemek özlemek nedir.Melekeler hani bazen birini özlersinizya ama özlenen özlendiğini bile bile uzaktadır ısrarlada uzak kalmaya devam eder acı çektiğinizi bile bile üzüldüğünüzü bile bile uzak kalır özlediğimiz ama ne onun size uzak olması ne canınızı acıtması yine onu sevmenize onu özlemenize engel olamaz aksine her geçen gün daha büyür içinizdeki özlem ateşi aşk ateşi yine de vazgeçmezsiniz canınız yana yana geberircesine seversiniz

İçin yanar uzaktadır özlediğin onun boşluğunu hiçbişey hiç kimse dolduramaz ya bi gece yarısı uykunu böler hasreti ya sabahlara kadr uyutmaz yada ansızın aklına gelip lokmanı boğazına dizer

ağlarsın gizli gizli kimseye göstermeden gözyaşlarını çünkü cevabın yoktur neden ağlıyorsun diye soranlara anlatmamışsındır onu kimseye anlatamamışsındır korkup çekindiğinden değil kimseyle paylaşmak istemezsin onu herkesten kıskanırsın hiç bilmediğin tanımadğın herkesten

Ama o varlıkla yokluk arasındadır hep özlendiğini bile bile uzaktır uzaktadır sana umarsızca çektiğin acılar umurunda değildir sanki o kendi dünyasındadır

onsuzluk dünyanın sonu gibidir nefesin kesilecek sanırsın uzakta olduğunu hep uzak kalacağını ve asla senin olmayacağını aşılması mümkün omayan engelleri bilerek sadece seversin özlersin kendi varlığını bile hiçe sayıp seversin

onunla bir saniye için ömrünü vermeye hazırsındır

bilirsinki gelmeyecektir ama yinede beklersin beklerkende bilirsinki bi ömür onsuz geçecektir hayatın onu özlemeklebeklemekle geçecektir vazgeçmek unutmak istersin ama bu asla mümkün olmayacaktır

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Söyleyemediklerim ol.. Sokul cümlelerime, sesinde can bulsun dileklerim..
    Başı dik yüreğinle ayaklandır damarlarımdaki donuk kanı..
    Kılavuzu ol gerçek sevgiyi özleyen gözlerimin..
    Senden başka yar, GÖZLERİNDEN BAŞKA MEMLEKET BİLMESİN YÜREĞİM

melike gunduzalp bunu beğendi.
  3. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    aglarsin gizli gizli kimseye gostermeden goz yaslarini cunku cevabin yoktur neden agliyorsun diye soranlara anlatmamissindir onu kimseye anlatamamissindir korkub cekindiyinden digil kimseyle paylasmak istemezsin onu her kesten kiskanirsin hic bilmedigin tanimadigin herkesten:((canim yine yine ve yine cok guzel konu.beni hep anlatan konular paylasiyorsun cok ama cok tesekkur ederim:))ALLAH razi olsun....

narçiçeğimm bunu beğendi.
  4. yosun_kokusu

yosun_kokusu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok duygusal bir yazı

kim özlemezki sevdiğinii :(

Uzaktadır özlediğimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  2. Bedenim iskelede. Özlediğimsin

Bedenim iskelede. Özlediğimsin

Yalnızlık zor be gülüm bu iskelede Alışmışım her gün denizin yosun kokusunu seninle koklamaya… Ekmek kırıntılarını atmasını martılara Güneşin doğuşunu alışmışım gülüm seninle! Ne zormuş sensiz oturmak bu iskelede! Bu sefer ellerim ellerinle değil de Bir sigara bir şişede şarapla dolması koydu be gülüm! Mazi aklıma geliyor, her yer sen dolu bu iskelede Çok sevmiştim seni… Ayın denize...
  3. ‘Özlemeyi’ Özlediğin Oldu mu?

‘Özlemeyi’ Özlediğin Oldu mu?

Düşün! Düşün, düşüne bildiğin kadar çok yönlü. Sevgilinle yaşadığın o günleri, en küçük ayrıntısına kadar, düşün. Saniye ve hatta saliseleri hayal et. Gördün değil mi? Ayrılığın ne kadar yüksek dağların zirvesinde olduğunu ve bir o kadar da yakın, bir o kadar da elimizde olduğunu… İşte bencil şey yalnızsın, kendinle berabersin. Duymak istiyorum en az benim kadar mutsuzluk, hasret ve acı...
  4. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...

Sayfayı Paylaş