gebe
  1. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Uzaktaki sevdiğinize iyi geceler...

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında üni-melek tarafından paylaşıldı.

Meleklerim uzakta olan sevdiğinize iyi geceler mesajınız nasıl olurdu:D ‘Sen uyurken melekler başucunda olsun en masum savunmasız anında seni korusunlar, bebeğim..’ ‘Benli rüyalar, sevgilim…’

Uzaktaki sevdiğinize iyi geceler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevdiğinden uzak olanlar

Sevdiğinden uzak olanlar

sevdiği uzakta olanlar kocamı çok özledim kocamı özledim sevdigine mesaj uzaktaki sevdiğine sözler sevdiğinden uzakta olanlar buyrun burayaaaa
  2. Sevdiği uzakta olanlar:((

Sevdiği uzakta olanlar:((

sevdiği uzakta olanlar sevdiği uzakta olanlar için şarkılar sevdigi için nickler şiir
  3. Uzağımdasın sevdiğim

Uzağımdasın sevdiğim

uzağımdasın Uzak durmalıyım senden... Yoksa yıpranacak, acı çekeceksin... benim yüreğim dayanmaz buna... Bana duyduğu aşkın bencilliğine sığınıp kimbilir ne çok acıttı seni? Hangi sözlerle kopardı seni benden? Keşke hislerini anlamalarına izin vermeseydin. Keşke o şiiri okurken öyle bakmasaydın bana... O seni benden uzak durman konusunda uyarırken, hiçbirşey söylemeksizin gözyaşı dökmüşsün....
  4. iyi geceler öpücüğü

iyi geceler öpücüğü

iyi geceler öpücüğü komik iyi geceler mesajları komik mesajlari Size iyi geceler öpücüğü vermek isteyen bir misafirimiz var....Beğenen günaydın,iyi günler öpücükleride alabilir:sütyen:
  5. İyi Geceler İngilizce

İyi Geceler İngilizce

İyi Geceler İngilizce Selam kızlar sizden ingilizceden İyi Geceler nasıl yazılıyor rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş