gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

uzay aracı gibi fordlar

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ve yine kırmızı ...ford severler için

uzay aracı gibi fordlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzay Aracındaki Yerçekimi

Uzay Aracındaki Yerçekimi

Uzay mekiğinin içindeki astronotların havada yüzer gibi dolaştıklarını, eşyaların ortalarda uçuştuklarını televizyonda görmüşsünüzdür. Uzay mekiğinin dönüp durduğu yükseklik, dünyanın boyutları ile mukayese edildiğinde o kadar da fazla değildir. Peki nasıl oluyor da bu kadar bir yükseklikte yer çekimi sıfırlanıyor? Koskoca Ay'ı bile yörüngesinde tutan dünyamızın çekim gücü, ufacık bir uzay...
  2. Şahane Ford Vertrek 2013 Model Aracın Tanıtım Videosu

Şahane Ford Vertrek 2013 Model Aracın Tanıtım Videosu

ford vertrek concept 2013 fotoğrafları 2013 ford vertrek concept resimleri 2013 ford vertrek concept hakkında bilgi Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Ford Vertrek tanıtım videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=5QXqGbBy0Vo
  3. Yeni Ford Escape Kuga 2013 Model Araç Tanıtım Videosu

Yeni Ford Escape Kuga 2013 Model Araç Tanıtım Videosu

2013 ford kuga escape 2013 ford kuga tanıtımı 2013 ford kuga resimleri Daha önce forumumuzda tanıttığımız 2013 model Ford Escape (Kuga) otomobilin tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=4dSNlIpyr18
  4. 2013 Ford Shelby GT 500 Araç Tanıtımı ve Özellikleri

2013 Ford Shelby GT 500 Araç Tanıtımı ve Özellikleri

2013 ford shelby gt 500 2013 ford shelby gt 500 özellikleri 2013 ford shelby gt 500 resimleri tanıtımı Los Angeles Otomobil Fuarı'nda tanıtımı yapılan 2013 Ford Shelbey GT 500 , sınıfında ki süper otomobillere adeta meydan okuyor melekler :) Ford tüm detaylarıyla yenilenmiş 2013 Shelby GT500 resimlerini ortaya çıkardı. 2013 Ford Shelby GT500, 5.8 litrelik 650 beygir...
  5. uzay araçları kaça mal oluyor

uzay araçları kaça mal oluyor

uzay en büyük ilgi alanım, ilerde başarılı bir astronot olmak istiyorum. merak ediyorum bir uzay aracı o devlete kaça mal oluyor ?

Sayfayı Paylaş