gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

uzayan dava

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü manken Deniz Akkaya ve Mehmet Yıldırım arasındaki dava uzadıda uzadı bakalım son durumlar ne olacak........ MAHKEMEYE POLİS ZORUYLA GİDECEKLER!
    DENİZ AKKAYA'YLA İTO ESKİ BAŞKANI ARASINDAKİ DAVA YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ ..

Manken Deniz Akkaya ile İTO eski Başkanı Mehmet Yıldırım’ı karşı karşıya getiren dava 7’nci yılına girdi. Akkaya, 2002 yılının nisan ayında “Bir işadamı bana 1 haftalık ilişki karşılığında 300 bin dolar teklif etti” demişti.

Yıldırım “İşadamı ekonomiyi bilir, piyasa fiyatlarını da. Kimseye değerinden fazla para vermez” diye açıklama yapınca ünlü manken 100 bin TL’lik dava açmıştı. Dava sürerken 2007 yılında Yıldırım “Bu iş uzun sürerse bu kez ’Akkaya kaç para ediyor’ diye bilirkişi isterim” demişti. Akkaya bu sözler için de ikinci bir dava açmıştı.

Sarıyer 2. Asliye Ceza Mahkemesi’ne görülen duruşmalara her iki taraf da katılmayınca hakim polis zoruyla getirilmelerine karar verdi.

uzayan dava konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dava

dava

Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava konusu her şey, insanın kendisiyle ve insanlarla barışık olmamasına, strese ve ufak meseleleri büyütmeye delalet eder.Rüyada dava, mahkeme çevre ve yuva ile ilgili sorunlara işaret eder.Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava...
  2. ayda 3 cm uzayan saçlar

ayda 3 cm uzayan saçlar

haftada 1 cm uzayan saçlar saçım uzadı saçlarım uzadı bemiks ampülün saça faydası arkadaşlar benimde yeni yaptığım saç maskesini paylaşmak istedimm ayda 3 cm uzuyormuş denilene göre bende 3cüye yapıyorum bakalım sonucu merakla bekliyorum. 1 tutam senameki otunu yarım çay bardağı suda kaynatıyoruz ılıyınca içine 1 çorba kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampul ekliyoruz saç diplerimize sürüyoruz 3...
  3. Çabuk uzayan saçlar için

Çabuk uzayan saçlar için

Saçların hızlı uzaması iyi bir saç bakımına baglı.Saçlarınız kısa olmasında şikayetmi ediyorsanız ozman tavsiyeleri dikkate alın.Çünkü bu bilgiler saçlarınızı besleyerek ve hızlı uzamasını saglayacak :tik: Saçı kısa olanlar üzülmesin bu mucizevi saç uzatan kür, saçlarınızın lepiska gibi olmasını sağlayacak Saçlarınızın çabucak uzamasını istiyorsanız stresten,...
  4. Medyapım'a dava

Medyapım'a dava

adını feriya koydum oyuncuları Medyapım a dava açılmış sebebi ise meleklerim Yesil Kiraz isimli eserden calinti oldugu iddiasiyla ben çok şaşırdım bakın habere.. Geçen akşam Rahşan Gülşen öyle bir iddia ortaya attı ki, Twitter karıştı. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre Gülten Dayıoğlu'nun “Adını Feriha Koydum” adlı diziye dava açtığını ileri süren Gülşan sonrasında Medyapım'ın durumdan...
  5. İp gibi uzayan vajinal akıntı

İp gibi uzayan vajinal akıntı

şeffaf vajinal akıntı,şeffaf uzayan vajinal akıntı,sümüksü vajinal akıntı,yumurta akı gibi vajinal akıntı,vajinal akıntının şeffaf olması,vajinal akıntı hakkında bilgiler Vajinal akıntılar, kadını jinekoloğa götüren nedenlerin en başında gelen ve kişisel, sosyal ve cinsel yaşamını etkileyen rahatsızlıklardır. Yaşamın hemen her döneminde karşımıza çıkabilmekle beraber en sık olarak üreme...

Sayfayı Paylaş