Uzayda korkutan paketin sırrı?

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  34.095
  Beğenilen Mesajlar:
  2.189
  Ödül Puanları:
  113

  Uluslararası Uzay İstasyonunun 240 metre üzerinden 79 kiloluk tanımlamayan bir paket geçti. "Acaba uzaylılara mı ait?" diye düşünülürken paketin sırrı çözüldü:
  Uluslararası Uzay İstasyonuna (UUİ) yaklaşmakta olan cismin, Amerikalıların 1963 yılında uzaya bıraktığı paket olduğu anlaşıldı.

  AFP'ye açıklama yapan Rus Uzay Merkezi sözcüsü, 79 kiloluk cismin UUİ'nin 240 metre üzerinden geçip gideceğini hesapladıklarını ve cismin UUİ açısından risk teşkil etmediğini söyledi.

  Sözcü, ''Hesaplarımıza göre, UUİ ile çarpışma riski sıfıra yakın. UUİ'nin yörüngesinde değişikliğe gerek yok'' dedi. Uzay merkezinden başka bir yetkili, ne olduğu bilinmeyen bir cismin, UUİ'nin 2,8 km açığından geçeceğini ve bunun UUİ'deki mürettebat açısından risk oluşturabileceğini söylemişti. Yetkili, Discovery uzay mekiğinin temmuz başında öngörülen fırlatılışının da bu yüzden ertelenebileceğini öne sürmüştü.


   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Uzayda korkutan paketin sırrı? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Paket

  İçi dolu paket sırları gizlemeye, dağınıklığı gidermeye, Eşya paketlemek yolculuğa yahut evlenmeye, Paketteki eşyaları çıkarıp yerleştirmek, orada ev bark edinrmeye ve orada yaşamaya delalet eder.Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir. Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara...
 2. uzay

  Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar. Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur, olgunlaşır ve huzur bulur.Rüyada uzayda bir uçan dairede bulundugunuzu ve bir...
 3. korku

  korku ....bırşeylerden korkmak..karanlıktan,sesızlıkten,yanlızlıktan..vs...
 4. uzayın anısına...

  Zeynep Tunuslu katıldığı 'Orada Neler Oluyor?' programında 1993'te kaybettiği müzisyen eşi Uzay Heparı'yı en çok yüzerken ve mevsimin ilk eriğini yerken özlediğini söyledi. Tunuslu; "Bu ikisini yapmayı çok severdik. Bizimkisi yarım kalan bir aşk hikayesi. Kavga etmeye bile fırsat bulamamıştık ki, Uzay gitti. Hiçbir erkek yerine dolduramayacak. O hep bir numara olarak kalacak" diye...
 5. Doğum Paketi

  Kızlar selam ..... Hastaneleri doğum paketini hizmete açmış sonunda :baby: ilk doğumumu orada gerçekleştirdim çok ilgili bir hastane Ankara çevresindeki gebe arkadaşlar için tavsiye ediyorum. ....hastanesinde 2600 TL Etlik hastanesinde 2900 TL paketi incelemek isteyenler için lnki burada; EDIT BY BEYZA BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEYİN TEKRARI HALİNDE BANLANIRSINIZ.

Sayfayı Paylaş