gebe
  1. kuzum

kuzum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Uzaydan görülen yangın

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında kuzum tarafından paylaşıldı.

uzaydan görünen şekiller uzayda görülen el uzayda görünen el dünyada görülen melekler dünyada melek görüntülere Uzaydan görülen yangın 27 Ağustos 2007 Pazartesi 08:50
    Yunanistan'daki yangın herşeyi kül ediyor. Felaket uzaydan bile görülüyor.

Yunanistan'da Mora yarımadasında 3 günde 61 kişinin ölümüne yol açan orman yangınları, söndürme çalışmaları için çeşitli ülkelerden gelen yardımlara karşın hâlâ kontrol altına alınamadı.

Şu ana kadar yanan ormanlık arazinin 100 bin hektarı aştığı açıklandı. Yangın dünyada son 150 yılda en çok can kaybına yol açan orman yangınları arasındaki yerini aldı.

Çok feci bir olay. Allah sabır versin. Yunanistandaki yangına sevinen Türk vatandaşlarını da kınıyorum.

2. ezo77

ezo77 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir KARŞIYAKALI ama URLADA yaşıyo:(((gelin geldi
    Ce: Uzaydan görülen yangın
    gerçekten felaket eğer sevinen Türk vatandaşlarımız varsa gerçekten çok acı! bu sadece o ülke için değil Dünyamız için bir felakettir...

3. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bunun neyin seviniyorlar be :nono:

4. minerwa

minerwa Forum Okuru

yazıktır ya...yakında dünya üzerinde orman diye bir şey kalmayacak bu gidişle..hangi ülke olursa olsun doğanın bu şekilde yok olmasına sevinen zihniyeti ise ben tamamen yok sayıyorum!!!

5. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yunanistan 3 günlük yas ilan etti.Bunun üzerine bu gün birde 5.1 lik deprem oldu.

6. asena66

asena66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yazık oluyo ormanlarımıza,kendini bilen hiç kimse orman yangınına sevinmez.Orman yangınlarını artık izleyemiyorum ,ben çok üzülüyom dayanamıyo yaaaaaaaaaaa.

Uzaydan görülen yangın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzay resımleri

uzay resımleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Uzaydan görülen türk bayragı..

Uzaydan görülen türk bayragı..

uzayda görülen el uzayda görünen el uzaydan görünen hacta görülen melek hacda melek Bütün Dünya Bu Yazıyı Okuyor (NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE) Google'ın uydu servisi aracılığıyla, Şırnak'ta dağlık araziye yazılmış olan, "Ne Mutlu Türküm Diyene" yazısı görüntülendi. adim adim yaklasiyoruz...
  3. uzay

uzay

Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar. Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur, olgunlaşır ve huzur bulur.Rüyada uzayda bir uçan dairede bulundugunuzu ve bir...
  4. Antalya'da Yangın

Antalya'da Yangın

Antalya'da iki gündür süren yangında 10 bin hektarlık ormanlık alan kül oldu Türkiye'nin en büyük ikinci yangını için ülkenin her yerinden yardım gönderildi.. Antalya'da önceki gün çıkan ve dün de süren yangında 10 bin hektar orman kül oldu. Antalya tarihinin en büyük, Türkiye'nin de ikinci büyük yangınında 4 köy tamamen yanarken, 3 köy de tamamen boşaltıldı. Yangına çok sayıda araç ve...
  5. uzayın anısına...

uzayın anısına...

Zeynep Tunuslu katıldığı 'Orada Neler Oluyor?' programında 1993'te kaybettiği müzisyen eşi Uzay Heparı'yı en çok yüzerken ve mevsimin ilk eriğini yerken özlediğini söyledi. Tunuslu; "Bu ikisini yapmayı çok severdik. Bizimkisi yarım kalan bir aşk hikayesi. Kavga etmeye bile fırsat bulamamıştık ki, Uzay gitti. Hiçbir erkek yerine dolduramayacak. O hep bir numara olarak kalacak" diye...

Sayfayı Paylaş