gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

uzaylı karikatürler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

uzaylı karikatürleri uzaylı karikatür ufo karikatürleri uzaylılarla ilgili karikatürler

uzaylı karikatürler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karikatürler

karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Karikatürler

Karikatürler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Karikatürler..

Karikatürler..

4. uzaylı olsaydım:D

uzaylı olsaydım:D

:ang: bir uzaylı olsaydım keşke ya kafaya hiç bişi takmazdım selam dünyalı ben dostum der gezerdim ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yan gel yat lülülülüllülülü :dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil:
  5. Uzaylılar Hakkında

Uzaylılar Hakkında

diğer gezegenlerde yaşam, farklı gezegenler, uzaylılar, uzaylıların özellikleri 1. Washington’daki Carnegie Enstitüsü astronomları Margaret Turnball ve Jill Tarter, üzerinde karmaşık yaşamın olabileceği 17,129 yıldızın bir listesini çıkardı. 2. Turnball’a göre yıldızlar, üzerinde yaşamın oluşabilmesi için en az 3 milyar yaşında olmalı, hacmi az olmalı ve demir oranı yüksek olmalı...

Sayfayı Paylaş