gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Uzaylılar 6 yıl sonra geliyor

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

uzaylılar ne zaman gelecek uzaylılar dünyaya ne zaman gelecek ufolar 6 yıl sonra almanya ya inecek türkiyedeki UFO yazarı Daeniken’den şok iddia: “Uzaylılar 6 yıl sonra Almanya'ya inecek !”

Uzaylıların dünyaya geldiği iddiasını dile getirdiği Tanrıların Arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran İsviçreli yazar Eric Von Daeniken yine gündemde.

Yazara göre uzaylılar 23 Aralık 2012'de Noel gecesi Almanya'daki Köln Katedrali üzerinden dünyaya inecek. Araştırmacı yazar, uzaylıların düşman mı yoksa dost mu olduğunu bilmediğini ancak Eski Mısırlılar'a olduğu gibi bugünün insanına da yeni bilgiler öğretebileceklerini iddia etti.

Daeniken'in varsayımı şöyle:

Dünyanın en ileri medeniyetlerinden Mayalar'ın takvimi 2012'de bitiyor. O yıl Aralık'ta Güneş, Samanyolu Galaksisi'nde 26 bin yılda bir gerçekleşen çok özel bir konuma gelecek. Ayrıca Köln Katedrali Avrupa'da ki Vatikan ve İspanya'daki Santiago del Compostela ile kutsal Hıristiyan üçgenini oluşturuyor. Noel'de uzaylılar işte bu medeniyeti görmeye gelecekler.

32 dile çevrilen ve 64 milyon satan Tanrıların Arabaları'nın 71 yaşındaki yazarı, tüm dünyada UFO ve dünya dışı varlıklarla ilgili otorite olarak gösteriliyor.

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uzaylılar 6 yıl sonra geliyor
    hayırlısı olsun diyelim o zaman nasılısa türkiyeye gelmiyeceklermiş almanlarla ne yapıyolarsa yapsınlar..almanlarda sevmediğim medeniyetlerdendir...öyle olması dileğiylee:D:D kızmayın şaka yaptımmm :D

Uzaylılar 6 yıl sonra geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yıllar Sonra

Sezen Aksu - Yıllar Sonra

Hiç bir şey kalmasın Hepsi silinsin hepsi Hiç bir şey kalmasın Hepsi silinsin hepsi Elimde olsa yırtardım gölgeni Resmine vurmuş bir pazar günü Elimde olsa yırtardım gölgeni Resmine vurmuş bir pazar günü Yıllar sonra, yıllar sonra Yıllar sonra, yıllar sonra Hiç bir şey kalmasın Hepsi silinsin hepsi Hiç bir şey kalmasın
  2. Kargo - Yıllar Sonra

Kargo - Yıllar Sonra

Sarsam sarsam seni kollarımla Duysam yine nefesini Hatırla okul günlerimizi Ayrılmaz bir çifttik senle Şimdi ayrıldık ama hala seviyorum İstiyorum seni Beraber olalım desem sana Yine eskisi gibi Paylaşsak tüm sevgimizi Beraber olalım desem Bir tebessümle çıksam yine karşına Yıllar sonra Yıllar sonra Yine eskisi gibi Şimdi anladım tüm gerçekleri Suç belki bende Gizledim seni...
  3. 15 yıl sonra Hisar'da

15 yıl sonra Hisar'da

15 yıl sonra Hisar'da Rumelihisarı Konserleri, 3 yıl aradan sonra büyük bir organizasyonla dönüyor. On Yapım tarafından organize edilen Rumelihisarı Konserleri, 3 yıl aradan sonra büyük bir organizasyonla dönüyor. 26 Temmuz-30 Ağustos arasında 35 gün sürecek konserlerde İlhan İrem, 15 yıl aradan sonra yeniden Rumelihisarı'nda sahneye çıkacak. Sibel Can ise 1 Ağustos'taki...
  4. Yıllar sonra....

Yıllar sonra....

Üniversiteli delikanlı Kolejli kıza bir voleybol maçında rastladı. Okul salonundaydı maç. Tribünsüz,minik bir salon.. Seyircilerle, oyuncular arasında, sahanın çizgisi vardı sadece..O kadar yakındılar.. Delikanlı, bu tatlı, bu güzel, bu dünyalar şirini kızı ilk defa görüyordu takımda.. Hoşlandığını, fena halde hoşlandığını hissetti. Az sonra bir şeyi daha hissetti. Uzun zamandan beri maçı...

Sayfayı Paylaş