gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Uzaylılar Bizi Korumayamı Çalışıyor

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sunexpress hostes kıyafetleri sun express hostes kıyafetleri sun express hostesleri ATMOSFERİ GEÇEN VE TÜRKİYEDE VE DÜNYADA BÜYÜK BİR FELAKETE YOL AÇABİLECEK DEVASA BİR METEOR YERYÜZÜNE ÇARPMADAN, BİR U F O TARAFINDAN HAVADA PARÇALANARAK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ! [​IMG]
    ATMOSFERİ GEÇEN VE DÜNYADA BÜYÜK BİR FELAKETE YOL AÇABİLECEK DEVASA BİR METEOR, YERYÜZÜNE ÇARPMADAN, BİR U F O TARAFINDAN HAVADA PARÇALANARAK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ!

BELKİ DE İNSANLIK TARİHİNİN EN ÖNEMLİ OLAYLARINDAN BİRİ OLARAK SAYILACAK OLAN BU OLAY, HAVADA 4, YERDEN DE 2 OLMAK ÜZERE TOPLAM 6 UÇAĞIN UÇUŞ EKİBİ TARAFINDAN ve YERDEN DE, BİRÇOK DEĞİŞİK BÖLGELERDEN HALK TARAFINDAN GÖZLEMLENDİ ve AMATÖR BİR KAMERAYLA DA GÖRÜNTÜLENDİ!

EVRENDE YALNIZ OLMADIĞIMIZ GERÇEĞİNİ OLAĞANÜSTÜ BİR OLAYLA TÜM DÜNYA KAMUOYUNUN GÖZLERİ ÖNÜNE SEREN BU TARİHİ OLAY, ARAŞTIRMA MERKEZİMİZCE 15 GÜNDÜR ÇOK DETAYLI VE HASSAS BİR İNCELEMEYE TABİ TUTULMUŞTUR.

OLAYA HAVADA TANIK OLAN UÇAKLAR ve UÇUŞ EKİBİ:

1. UÇAK ( UFO Filosuna En yakın Uçak):
    Sun Express Air- Uçuş No: 590, Boeing 737
    Kapt. Pilot: Ercan Eken
    Yrd. Pilot: Sinan Yılmaz

2. UÇAK (1.Uçağın arkasından gelen)
    Sun Express Air- TC- SUA B737-800
    Kapt. Pilot: Yılmaz Atlı
    Yrd. Pilot: Bülent Demirtürk

3. UÇAK
    İnter Air- Yolcu Uçağı
    Kapt. Pilot: Salim Gönüç
    Yrd. Pilot: Fatih Aksoy

4. UÇAK
    Hapag Loyd Yolcu Uçağı
    Bu Uçakta, Radar Kuleye Havada Uçan bir Grup Tanımlayamadıkları Uçan Nesneleri rapor etmiş ve bilgi istemişlerdir..

OLAYI YERDEN GÖZLEMLEYEN UÇAKLAR ve EKİBİ:

5. UÇAK
    Bu önemli olayı Antalya Havalimanında, Antalya-Sturtgart uçuşunu gerçekleştirmek için Uçak içerisinde hazırlıklarını yaparken tüm uçuş ve kabin ekibiyle izleyen Kapt. Pilot Muhsin Aktar'ın detaylı raporuna yan bölümden ulaşabilirsiniz..

6. UÇAK
    Olayı İzmir Adnan Menderes Havalimanında yerde izleyen bir başka Uçuş Ekibi, Kapt. Pilot Vedat Gürbüz, Kabin Amiri Bilge Yılmaztürk ve Hostes Hatice İnceler'in yazılı ifadelerine yan bölümden ulaşabilirsiniz..

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uzaylılar Bizi Korumayamı Çalışıyor
    garip...emeğine sağlık..

3. naz.lokum

naz.lokum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mawİ herşeyi sen paylaşmısın korkmuyor musun böle inden cinden ufodan falan süpersin valla =)

4. LosAngeles

LosAngeles Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben uzaylıların dost canlısı olduklarına ve bizi koruduklarına inanıyorum.Ama birçok yeryüzü insanı bulsalar uzaylıları buldukları yerde öldürecekler.

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

uzaylılar
    ya yazı cok güzel yazılmış ama uzaylılar yoktur melekler uzaylı diye dünya dışı varlıklar yoktur aramayında bulmazsınb bulduğunuz en falza 3 harflidir. felaketleri koruma konusnda da bunlar asparagastır... komit görevlileri araştırmar için böle efsaneler yayalarki araştırma komisyonlarına ödenekleri artsın diye amerikadaki 63 mü 64 ne bölgesi ise orada öle kuruldu işte

6. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence mucize :)
    teşekkürler :)

Uzaylılar Bizi Korumayamı Çalışıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzaylı karikatürler

uzaylı karikatürler

uzaylı karikatürleri uzaylı karikatür ufo karikatürleri uzaylılarla ilgili karikatürler
  2. Kıraç uzaylılara taş attı

Kıraç uzaylılara taş attı

ünlü beste yazarı ve popüler sanatçılardan Kıraç'tan uzaylılar ile ilgili ilginç bi açıklama..... UZAYLILAR SAPIK MI? KIRAÇ, İZLEYENLERİ ÇOK GÜLDÜREN BİR AÇIKLAMA YAPTI.... Zaman zaman gündeme gelen UFO'lar, uzaylılar konusu konuşulurken, bu konunun çok abartıldığını söyleyen Kıraç, 'Gerçeklerin önündeki en önemli engel, genelde bazı şeyler çok suistimal ediliyor. Sadece reel gerçeğin...
  3. uzaylı olsaydım:D

uzaylı olsaydım:D

:ang: bir uzaylı olsaydım keşke ya kafaya hiç bişi takmazdım selam dünyalı ben dostum der gezerdim ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yan gel yat lülülülüllülülü :dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil:
  4. Uzaylılar Hakkında

Uzaylılar Hakkında

diğer gezegenlerde yaşam, farklı gezegenler, uzaylılar, uzaylıların özellikleri 1. Washington’daki Carnegie Enstitüsü astronomları Margaret Turnball ve Jill Tarter, üzerinde karmaşık yaşamın olabileceği 17,129 yıldızın bir listesini çıkardı. 2. Turnball’a göre yıldızlar, üzerinde yaşamın oluşabilmesi için en az 3 milyar yaşında olmalı, hacmi az olmalı ve demir oranı yüksek olmalı...
  5. uzaylı  varmı

uzaylı varmı

uzaylı varmı

Sayfayı Paylaş