gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

üzgün insanlar daha fazla para harciyor

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

üzgün insanlar üzgün insan resimleri erkek resimleri erkek resmi olduğunu belirten mesajlar üzgün insanlar daha cok para harciyor

Üzgün insanların, diğer kişilere göre çok daha fazla para harcadığı araştırmalarla da kanıtlandı. [​IMG]Carnegie Melon Üniversitesi, Stanford Üniversitesi, Pittsburg Üniversitesi ve Harvard Üniversitesi'ndeki araştırmacılar tarafından ortaklaşa yürütülen bir çalışma ile insanların üzgün ve kendine odaklanmış olduğu zamanlarda, çok daha fazla alışveriş yaptıkları belirlendi.
    Araştırma kapsamında katılımcılardan biri üzgün, diğeri duygusal olarak nötr olan iki tür video izlenmeleri istendi. Hüzünlü filmleri izleyen kişilerin, aynı ürünü diğer katılımcılara göre yüzde 300 daha pahalıya aldıkları gözlemlendi. Verilen pek çok kararda duyguların etkili olduğunu belirten araştırmacılar, alınan büyük risklerde veya yeni bir ilişki arayışında, farkında olunmasa da insanları duygularının yönlendirdiğini belirtti. (alintii,,,ailem)

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: üzgün insanlar daha fazla para harciyor
    evet kendilerini alış verişe veriyo insanlar e ne edersin tüketici çılgınlığı ellerine sağlık canım

3. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

para harcamamk için pozitif olmak lazım demekki yoksa bu hayat şartlarında hiç bişeye yetişemeyiz paralar biter ondan sonra çoluk çocuk aç:yo:

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

evet genellikle bnce zenginler icin yazilmis sinirlenince mutsuz olunca hemn alisveris yaparlar bu bir gercekk,onlarda sorun olmuyor nede olsa para cokk,allah ilk once bizlere saglik sihhat vesin,sevgilerrrr

üzgün insanlar daha fazla para harciyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha fazla bitmeden...

daha fazla bitmeden...

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğunun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetindeyim!… Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarımla yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça kanatır,kanattıkça...
  2. Evlilikte; kadının erkekten daha fazla para kazanması sizce bir problem yaratır mı?

Evlilikte; kadının erkekten daha fazla para kazanması sizce bir problem yaratır mı?

Evlilikte; kadının erkekten daha fazla para kazanması sizce bir problem yaratır mı? bence yaratmaması lazım ama herkese göre değişebilir sizce??
  3. Daha fazla yorma beni

Daha fazla yorma beni

yorma beni hayat hayat yorma beni ve sen daha fazla sen daha fazla . . . . . . . . . . . . . . 'Hayat...' Dur bekLe ßeni DizLerimde derman kaLmadı ardından ko$acak! 'A$k...' Her geçen gün öLdürme yüreğimi; Bi Can daha kaLmadı verecek! 'MutLuLuk..' Kaçma Benden her defasında Bu sefer değerini BiLeceğim Senin! 'Acı...' Uzak dur Benden Hiç sevemedim Ben Seni! Vee... ''Sen...'' Daha fazLa...
  4. Hadise Daha Fazla Zayıflama!

Hadise Daha Fazla Zayıflama!

Bu konu; Hadise Daha Fazla Zayıflama haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı popçu Hadise sanki günden güne eriyor. Geçtiğimiz yaz 13 kilo vererek 68 kilodan 55 kiloya düşen Hadise 50 kiloya kadar inmek istediğini söylemişti. Ancak hayranları başta olmak üzere Hadise 'yi herkes tiye almaya devam ediyor ve yeni görüntüsünden kimse memnun değil. Bir eski haline bakın...

Sayfayı Paylaş