gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Üzgün msn nickleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Üzgün Msn ( messenger ) nicklerini sizler le paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız :) Üzgün msn nickleri konusunda dilerseniz sizlerde bizlerle paylaşımda bulunabilir, bu konunun en altından bildiğiniz güzel sözleri gönderebilirsiniz. [​IMG] hayat insanın yayın akışını bozuo siyah-beyaz yapıo.Sonrada gel renklen dio ...BOOŞŞ...
    hatırlamak sevmek kadar güzelse unutulmak ölmek kadar acıdır <3
    Yanağımdan öpüp kaçacak kadar korkak değil yüreğimde duracak kadar mert olmalıydı yüreğin
    Rüzgarın umursamadığı bir kuru yapraktım sende Biraz daHa yansam küL oLup biter misin içimde ?
    ßu kadar kaLpsiz oLamazsın ama YanLış YoLdasın …!
    bu aralar canım çoook sıkkın.., bende bilimiyorum ne istediğimi.., bildiğim tek şey.. ; çoooooooookk özledim senii...

kader bizede gülermi be kankaaa

gözlerimden akan yaşı acı çekiyorum sanma ben her gece kaderime ağlıyorum!

HaYaTtA OyNaDıĞıMm KüJüK Bi! OyUnDuNn S3vG!yLe DoLdUnN NeFrEtLe YoK oLdUnN ÜsGüNüMm JaNıMm SeNdE UnUtUlDuNnN... :):)

üzgünüm seni üzdüğüm için üzgünüm sana aşık olduğum için üzgünüm üzgünüm çünkü sana baktığım için
    neye lazım yaşamak hep acı çektikten sonra sevip neyine yarıyacak arkandan vurulduktan sonra...

seni özlediğim kadar beni özlüyor musn sende rüyalarında beni görüyor musn öyle zor ki ayrı kalmak öyle dayanılmaz ki...

ağlayan palyaçolar gördüm yanlızlıkta,,!!

Dünyada ölümden başkası -_-YALAN-_-

bu dünyada kaybedenler oldu ama ben hiç kaybetmedim bir aşkım vardı onu kaybettim

KAPIYI KAPAT SESSİZCE.RAHATSIZ ETTİN YETERİNCE.MECBURSAN KONUŞMAYA.SON SÖZÜNÜ SÖYLE...

DÖN NASIL KİMLE NERDEYSEN DÖN BENİ BİRAZ SEVDİYSEN DÖN YÜREĞİMDE HASRET ÇARESİZ KALDI...!!!!!!!

Davulun Bile Dengi Dengine Çaldığı Bu Devirde İSYANIM Sana Degil GÜLÜM İsyanım KADERE ...[SON SEVDALI]

ayrılık bıle aglardı ayrılıgı yaşasaydı utanırdı felek ettıgınden aşkı tanısaydı seven ınsan hıç terkedermıydı aşkın bıttıgı yerde unutulmak olsaydı :D:D

düşen bir yaprak görürsen beni hatırla sewgilim unutma ki ben seni sonbaharda sevmiştim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    ——————————————————————————- ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ
    ——————————————————————————
    «« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»ÜZGÜN NİCKLER
    ———————————————————————————
    Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм…
    ———————————————————————————
    phichliq parayla olsa gene yapardıq
    —————————————————————————————
    ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑
    —————————————————————————————–
    I’m 98% beautiful and 2% crazy……
    ——————————————————————————————
    ░║. HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ .║░
    ——————————————————————————————-
    §ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM…ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
    ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah’I VǺґ
    »¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«
    ——————————————————————————————
    tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??

Üzgün msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  2. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...
  3. Acı çeken üzgün nickler

Acı çeken üzgün nickler

üzgün nickler üzgün mesajlar acı çeken nickler mesajları acı çeken sözler déRin bi oF çékéR wé téRkédéR qidéR .. !! * ya biR yOL buL,ya biR yoL aÇ, ya da yoLdan çekiL ! aMa seNden ayRı geZen yüRek değiL beDen oLdu ! .. hiÇ anLataMadım .. hiÇ anLamadıLar .. heRkes neden düŞman ?? sawuRsada batıRamayacaK gemiLerimi fıRtınan !! terkeder gıder terkeden biter onun ıcın artık sen...
  4. Acı çeken çok üzgün nickler

Acı çeken çok üzgün nickler

üzgün nickler üzgün nickler 2009 sözler 2010 2010 olmakla ilgili sözler Acı çeken morali bozuk ve üzgün olan herkes için msnde ruh halini yansıtabileceği duygularını anlatabileceği nickler Ufukta doğuyorsun yavaş yavaş ve batıyorsun her gün ki gibi.. her gün aynı tekkerrürü yaşıyorsun kalbim.. Yarim, yüreğimin dilsiz acısı ya git tamamen ya da kal gönlümde ölene kadar.. Hayallerimi...
  5. Üzgün Üzüntülü Nickler

Üzgün Üzüntülü Nickler

Üzgün ve üzüntülü nickleri kafanız bozukken msn lerinizde ileti olarak ta kullanabilirsiniz arkadaşlarım. daha fazla ve güzel olduğuna inandığınız sözleri bizlerle paylaşmak için konun altından gönderim yapabileceğiniz gibi, siz değerli üyelerimzde paylaşımda bulunabilir bizlerle. *BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM *BuGüNü yaşıyorsam...

Sayfayı Paylaş