gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Üzgünüm Ben Buraya Ait Değilim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Gidiyorum uzaklara, artık neresi olursa
    Yorulana dek kanatlarım
    Yavaş,yavaş,yavaş,yavaş…
    Topladım dagılan her yanımı
    Bir bosluktan bir loşluktan
    Yavaş,yavaş,yavaş,yavaş…
    Hiç durmadan dönüp duran dünya gibi
    Sımsıkı sarıp sarmalayan bir kök gibi
    Su gibi bulurum yolumu
    Üzgünüm ben buraya ait degilim
    Bu odaya bu eve bu kente bu ülkeye
    Ve sana...
    Gidiyorum uzaklara,artik neresi olursa
    Yorulana dek kanatlarım
    Yavaş,yavaş,yavaş,yavaş…
    Topladım kurulu tüm kapanları
    Bir yanlizliktan bir uykusuzluktan
    Yavaş,yavaş,yavaş,yavaş…
    Hiç durmadan dönüp duran dünya gibi
    Sımsıkı sarıp sarmalayan bir kök gibi
    Su gibi bulurum yolumu
    Üzgünüm ben buraya ait değilim
    Bu odaya bu eve bu kente bu ülkeye
    Ve sana...

Mutlu olmak ve mutlu etmek için artık yokum. Kimseyi mutlu edemezken, mutlu olmayı beklemeyeceğim…

Üzgünüm Ben Buraya Ait Değilim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Taş gibi olsam da sabrın bile bir sınırı var Çok büyük konuşma her günahın tövbesi var Bir gülüşün yeter yüzündeki düğümün bir çözümü yok mu Acır olsun geçer sanki her gidişin bir dönüşü yok mu Dönüp dönüp aynı hatayı Bana yaptıramazsın canım Isıtıp ısıtıp bu numarayı Bana yutturamazsın canım Herşeyi göze alıp seviyorlar Üzgünüm o kadın ben değilim Belki gururdan olur diyemedim Ama inan...
  2. Ben Sana Aittim

Ben Sana Aittim

Suskun kalışımın, cevap veremeyişimin nedeni çaresizliğimdendir .. Beni birğün anlarsın umarım! İçimdeki sevdanın ne kadar da büyük olduğunu, duygularımın gerçekliğini uğruna ne aşklar beslediğimi nihayet birğün anlarsın .. Şuan söyleyemediklerim var dilimde bu da benim acizliğim işte, napabilirim ki.. .Bende ki aşkı anlatabilirdim sana işte gel ki İçimdeki sevdanın büyüklüğünü bir yüce...
  3. Balbay: Günlükler bana ait değil

Balbay: Günlükler bana ait değil

Ergenekon davasında tutuklu Mustafa Balbay, medyada yer alan günlüğün kendisine ait olmadığını dile getirdi. Cumhurriyet Gazetesi sürmanşetini yazarı Mustafa Balbay'a ayırdı. Gazete, kendisine tecrit uygulandığını söyleyen Balbay'ın "O günlükler bana ait değil" dediğini yazdı. Mustafa Balbay cezaevi yönetimi tarafından tecrit altında tutuluyor, havalandırmaya bile tek başına...
  4. ben çok üzgünüm

ben çok üzgünüm

meleklerim merhaba.bir kaç gündür uğrayamiyorum.sizleri çok özledim.ama elimde değildi.annanemin vefat haberini aldım geçenler.yıkıldım:cry_smile: annanemi çok ama çok severdim ben.ona çok düşkündüm.her şeyimi paylaşıdım onunla.arkadaş gibiydik.hala inanamiyorum.çok ama çok üzgünüm.ağlamaktan gözlerim şişti ama biliyorum ki o artık geri dönmeyecek nekadar da ağlasam ben.ölüm haktır ve herkesin...
  5. Üzgün sözler 2012 Süperleri burada

Üzgün sözler 2012 Süperleri burada

2011 ve 2012 yılına özel olarak oluşturduğumuz kısa anlamlı ve güzel üzgün sözler burada arkadaşlarım. Seç beğen kullan üzül :) Hatta Kahrol :bangin: Şimdi sen gidiyorsun ya, Herkes sana benzeyecek... Bilir misin ne zor ıslak gözlerle uyumak,dokununca kanayan bir kalp taşımak,hasret dolu gözlerle etrafa bakmak ve bilirmisin ne zor bu hayatı sensiz yaşamak Gerçekten inanıp sevseydin beni...

Sayfayı Paylaş