gebe
  1. zor anım

zor anım Forum Okuru

üzgünüm çok

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında zor anım tarafından paylaşıldı.

Kocam askerde kıskanç uzaklaşıyorum kerde arkadaşn var mı diye sordum bana kızdı vakit gecirsin diye sormuştm sadece kızdı beni aramicanı söyledi asker diye kırmak istemiyrum sizce nasıl davranmalıyım böyle yaptıgında ondan uzaklaşıyorum

üzgünüm çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben çok üzgünüm

ben çok üzgünüm

meleklerim merhaba.bir kaç gündür uğrayamiyorum.sizleri çok özledim.ama elimde değildi.annanemin vefat haberini aldım geçenler.yıkıldım:cry_smile: annanemi çok ama çok severdim ben.ona çok düşkündüm.her şeyimi paylaşıdım onunla.arkadaş gibiydik.hala inanamiyorum.çok ama çok üzgünüm.ağlamaktan gözlerim şişti ama biliyorum ki o artık geri dönmeyecek nekadar da ağlasam ben.ölüm haktır ve herkesin...
  2. Çok üzgünüm Azade :D

Çok üzgünüm Azade :D

Bir gün azadelere gitmiştim bizde evde durmak istemedik hemen parka gittik giderken birileri oradan ıslık çalıp şunlara bak mı ne öğle bişi dediler ama biz nasıl gülüyoruz azadeyle anlaama görmeniz lazım :D işte sonra parka vardık orada bir grup erkek vardı 4-5 kişilerdi galiba çardak gibi bir yerde oturuyorlardı bizde bilerek önlerinden geçtik :loco: :puf: sağ tarafa doğru yürüdük :D 2 bank...
  3. çok üzgünüm yine şehittt

çok üzgünüm yine şehittt

offfff ya çok üzüldüm yine çatışma ve yine 1 şehit ve bir yaralı ne olucak böyle ya. yüksekova dağlıca bölgesinde olmuş çatışma . çokkkk üzüldüm şehidimize allahtan rahmet ailesinede baş sağlığı diliyorum.arkadaşlar hainnn dinsiz imansız bunlarrrr yazıklar olsun ya:türkiye::bayraks: 14 mart
  4. Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:(

Pakizem Öldü!!!! çok üzgünüm :(:(

pakizemmm öldü arkadaşlar :18: sabah uyandığımda kızıma günaydın demek için kafesine yaklaştım ama kafesinde cansız bedeni ile karşılaştım:18: bir çığlık kopardım''aşkımmmm koşş pakizm ölmüşşşşşşşşşşşş'' die eşim geldi ama ben gözyaşlarımı tutamadım:18: eşime o panikle suya tutup şok etkisi yaratalım belkicanlanır dedim ama eşim baktı olmaz ölmüş dedi:18: ben sebeb oldum :18: yemini...
  5. çok üzgünüm olmadı yine

çok üzgünüm olmadı yine

İLK AŞILAMAMDI 3 tane sağlıklı yumurtam oluştu yeterl, büyüklükte eşimden alınan sperm 118 milyon yıkandı 110 milyon bana enjekte edildi. ve 2 hafta yatarak geçirdim ne iş ne temizlk ne yemek herşeyim önüme geldi sırf bebek tutunsun die. ve bugün 14 ü gün test yaptık 0 çıktı kocqa bir sıfır çok ağladım hafif leke gelio söüklcem yarın heralde çook moralim bozuldu. sözün kısası herşey çok iyi...

Sayfayı Paylaş