gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Uzman erbaş alınacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kara Kuvvetleri Komutanlığına uzman erbaş alınacak. Başvurular, internet ortamında ''www.kkk.tsk.tr'' adresinden 12 Marta kadar yapılabilecek.
    Başvurusu kabul edilen adaylara uygulanacak sınavın tarihi ve yerleri de 16 Martta açıklanacak. Yazılı sınav 22 Martta yapılacak, 27 Martta duyurulacak sınav sonucuna göre ön sağlık kontrolü ve fiziki kabiliyet yeterlilik testleri 9-30 Nisanda gerçekleştirilecek. Asil ve yedek adaylar 12 Mayısta belirlenecek.

Komando uzman erbaş adaylarının ''Komando olur, paraşütle atlar'' kayıtlı sağlık raporu alması gerekirken, uzman erbaşlık için 12 Şubat itibariyle 26 yaşından gün almamış adaylar başvurabilecek.

Yazılı sınav Adana, Ankara, Balıkesir, Bolu, Çorlu, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Erzincan, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri, Malatya, Manisa, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van ile KKTC'de (Girne) yapılacak.

Kara Kuvvetlerine, piyade komando, tank, istihkam, muhabere, topçu, hava savunma, sıhhiye, veteriner ve bakım sınıflarında personel alınacak.

Uzman erbaş alınacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı

Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı

Bilgisayar sistemleri yolu ile elde edilen bilgileri yönetim ve işletme alanlarındaki sorunların çözümüne uygulayabilen kişidir. GÖREVLER -Hedeflere ulaşmak için kısa ve uzun dönemli planlar oluşturur, -Yönetim bilişim sistemleri birimlerinde sistemin alt yapısını planlar, -Sistem için gerekli donanım, yazılım ve personeli belirler ve bunların teminine çalışır, -PC bilgisayar sistemini ve...
  2. uzman

uzman

Rüyada bir uzman görmek ve ona bir isinizi havale etmek, ugradiginiz zor bir mesele karsisinda size yardim edecek bir arkadasiniza basvurup ondan fikir alacaginiza ve isinizi bu yolda yürütmege çalisacaginiza isarettir.
  3. Uzman Diyeti

Uzman Diyeti

Hedef: Haftada 2 kilo. Günlük kalori: 1400 Kcal Bu diyette her öğünde, her gruptan bir yiyecek seçerek tüketiniz. (Örneğin sabah: açık çay, bir kibrit kutusu beyaz peynir, bir küçük boy domates, 15gr kepek ekmeği) Serbest yiyecekler: - Şekersiz çay, şekersiz kahve ,şekersiz ıhlamur - Yağsız et suları, sirke, limon ,salça, hardal - Her türlü baharat - Sunî tatlandırıcılar. Yasaklar: -...
  4. Erbaşlarin Rütbelerinin Geri Alinmasi:

Erbaşlarin Rütbelerinin Geri Alinmasi:

Madde 71 - (Değişik madde: 22/03/2000 - 4551 S.K./16 md.) Firar ve izin tecavüzü cürümlerinden hüküm giyen erbaşların rütbelerinin geri alınmasına da hükmolunur.
  5. Canavar uzmanı

Canavar uzmanı

İşte Türkiyede haber bülteninden bir kare süper olmuş değilmi ?Yeni bir uzmanlık alanı :piha::piha:

Sayfayı Paylaş