gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

uzman

Konu, 'U-Ü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir uzman görmek ve ona bir isinizi havale etmek, ugradiginiz zor bir mesele karsisinda size yardim edecek bir arkadasiniza basvurup ondan fikir alacaginiza ve isinizi bu yolda yürütmege çalisacaginiza isarettir.

uzman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı

Yönetim Bilişim Sistemleri Uzmanı

Bilgisayar sistemleri yolu ile elde edilen bilgileri yönetim ve işletme alanlarındaki sorunların çözümüne uygulayabilen kişidir. GÖREVLER -Hedeflere ulaşmak için kısa ve uzun dönemli planlar oluşturur, -Yönetim bilişim sistemleri birimlerinde sistemin alt yapısını planlar, -Sistem için gerekli donanım, yazılım ve personeli belirler ve bunların teminine çalışır, -PC bilgisayar sistemini ve...
  2. Uzman Diyeti

Uzman Diyeti

Hedef: Haftada 2 kilo. Günlük kalori: 1400 Kcal Bu diyette her öğünde, her gruptan bir yiyecek seçerek tüketiniz. (Örneğin sabah: açık çay, bir kibrit kutusu beyaz peynir, bir küçük boy domates, 15gr kepek ekmeği) Serbest yiyecekler: - Şekersiz çay, şekersiz kahve ,şekersiz ıhlamur - Yağsız et suları, sirke, limon ,salça, hardal - Her türlü baharat - Sunî tatlandırıcılar. Yasaklar: -...
  3. Uzman erbaş alınacak

Uzman erbaş alınacak

Kara Kuvvetleri Komutanlığına uzman erbaş alınacak. Başvurular, internet ortamında ''www.kkk.tsk.tr'' adresinden 12 Marta kadar yapılabilecek. Başvurusu kabul edilen adaylara uygulanacak sınavın tarihi ve yerleri de 16 Martta açıklanacak. Yazılı sınav 22 Martta yapılacak, 27 Martta duyurulacak sınav sonucuna göre ön sağlık kontrolü ve fiziki kabiliyet yeterlilik testleri 9-30 Nisanda...
  4. Canavar uzmanı

Canavar uzmanı

İşte Türkiyede haber bülteninden bir kare süper olmuş değilmi ?Yeni bir uzmanlık alanı :piha::piha:
  5. Aaa uzman melek olmuşumm...:)

Aaa uzman melek olmuşumm...:)

Daha yeni gördüm çok şaşırdım uzman melek olmuşum...:):) Sevindimmm:) Nereye yazıcamı da bilemedim yazıverdim buraya...:)

Sayfayı Paylaş