gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

üzülme.. iyiyim ben!!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Susuyorsam, hiç konuşmuyorsam ve söylediklerine boş gözlerle bakıyorsam; üzülme... İyiyim ben!
    Saçlarıma takılıyorsa hayallerim, ruhum derin bir çöküntüyü yaşıyorsa bile geçer...

Meraklanma sen!

Geceleri uyuyamıyorsam, her yıldız kor gibi düşüyorsa eteklerime; endişelenme...

Zaman gelir uyurum ben!

İçime akan öfkeyle saldırıyorsam sağa sola, kırıp döküyorsam içindekileri geçer...

Sakinleşirim ben!

Yeni bir başlangıç yapayım derken, bir yanım kederden azalıyorsa ve görmek acı veriyorsa sana;
    acele etme sakın...
    Bütünlenirim ben!

Aynı şeyleri konuşup, farklı anlamlar çıkarıyorsak ve o anlamlarla kararıyorsak; üzülme...

Aynı dili öğrenirim ben!

Gecenin ayazını sen sanıyorsam ve yüzüme çarptıkça derin kesikler oluşuyorsa; vazgeçme...

Biraz daha uğraşırsan parçalanırım ben!

Sen öyle tepkisiz, sen öyle hareketsiz bekle… Mükemmel bir egoyla yaşa ve düşünme...

Çırpınır çabalar, hallederim ben!

Ben gülümsemeye çalışırken, kırılan yanlarımızı onarırken; sen öylece geç karşıma ve sus… Tepkisiz kal yine...

İşte o zaman arkama bakmadan giderim ben!

Kendi vicdanını rahatlamak için yalanlar söyle kendine… Olgunlukla karşıla yaşananları… Gül geç içindeki yangına...

Bilirim; vurdumduymaz tavırlarının gücüyle, iyileşirsin sen!

(alıntı)

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: üzülme.. iyiyim ben!!!!
    paylaşım için saolm canım emeğine sağlık

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

sağol mislinaycım yorumun için çok teşekkürler..

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Yeni bir başlangıç yapayım derken, bir yanım kederden azalıyorsa ve görmek acı veriyorsa sana; acele etme sakın...
    Bütünlenirim ben!
    teşekkürler canım beniim:ar4fd:

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    ELlerine sağlık canım

6. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim kızlar güzel yorumunuz için.. beğenmenize çok sevindim:)

üzülme.. iyiyim ben!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ümit sayın-ben iyiyim

ümit sayın-ben iyiyim

çünkü o ta derinden öptü kalbimi ben iyiyim, gerçekten ben çok iyiyim, her şeye rağmen çünkü o, ta derinden öptü kalbimi iyileştim ben o, derinden gelen aldı götürdü beni benden. bıraktım kendimi rüzgârın, yıldızların eline düşünmedim olup bitenleri bıraktım sadece. çünkü o, ta derinden öptü kalbimi iyileştim ben o, derinden gelen o ...
  2. Ben İyiyim Merak Etmeyin... Filimi

Ben İyiyim Merak Etmeyin... Filimi

Philippe Lioret’in yönettiği Fransız filmin Türkçe adı, “Ben iyiyim, merak etmeyin.” Kendi ülkesi dışında da “Don't Worry, I'm Fine” adıyla tanıtılmıştır. Elise Tellier (Melanie Laurent) bir diğer adıyla Lili, evine geri döndüğünde, ikiz kardeşi Loic (Simon Buret)’in babası ile tartışarak gittiğini öğrenir. Ailesine defalarca bu tartışmanın boyutunu sorsa da, cevaplar kendisine yeterli...
  3. Yokluğunda da sana iyi bakarım ben

Yokluğunda da sana iyi bakarım ben

"Her gün seni ezberler yalnızlığım Kırarım yüreğimin mührünü Ve her gece seni okurum eski şarkılara" Sonbahara geciken kaç yol vardır bilmiyorum ama ben hiç rastlamadım. Hep kestirmeydi benim izlediğim, güze giden zemheri ayazları… Çünkü ne zaman o şarkıyı dinlesem, giderdin benden… Ve ben keskin bir kışa yüz tutmuş hazanın içinde bulurdum kendimi. Kuru yapraklar gibi ayak...
  4. üzülme...!

üzülme...!

Üzülme! Üzülebiliyorsan bir kalbin var demektir. Kalpsizler üzül(e)mezler ki. Ne mutlu sana ki, üzülebiliyorsun. Dokunan var demek ki kalbine. Ya dokunulmasaydı kalbine. Ya hüznün gönül toprağını karmasına izin verilmeseydi. Demek ki gözden çıkarılmadın. Demek ki sen hâlâ bir umut tarlasısın. Üzülme! Üzülüyorsan, Biri var ki cılız varlığını düştüğü çamurdan kaldırmak istiyor. Onun için...

Sayfayı Paylaş