gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

üzüm bağı

Konu, 'U-Ü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bag ve asma görmek ev ve kadin ile, meyvesi malla, yapraklari saglikla, salkimlar rizkla, sulamasi cinsi iliski ile, kütükleri serefe ulasmakla tabir olunur. Rüyasinda bir üzüm, bagi satin aldigini gören, evlenir. Asmanin dallarindan su aldigini gören bir kadindan mal alir. Kis mevsiminde meyveli bag görmek, mali zayi olmus ve zengin sanilmis olan bir kadinla yorumlanir. Kirmani'ye göre; Bir üzüm bagi satin aldigini gören, evlenir. Bag kütüklerinin altini kazdigini gören sevince erisir. Bir asmanin altinda oturdugunu gören, dinin kuvvetine ve uzun bir ömre nail olur. Bag bozumu görmek, yokluga ve sikintiya isarettir.

üzüm bağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üzüm reçeli

üzüm reçeli

üzüm marmelatı kuru üzüm reçeli MALZEMELER 500 gr şeker 1 adet limon 2.5 su bardağı su 1 kg çekirdeksiz üzüm 60 gr çam fıstığı, kavrulmuş HAZIRLANIŞI Üzümleri iyice yıkayıp, sularını süzün. Üzümleri salkımdan tane tane koparıp, ayırın. 500 gr şeker ile 2.5 su bardağı suyu kaynatıp, bir şurup hazırlayın. Şurup kıvamını bulduğunda çam fıstıklarını ve üzümleri içine atın ve üzümler pişinceye...
  2. üzüntü

üzüntü

Her çeşit üzüntü sevince ve sevinç vesilesi olacak gelişmelere; Üzüntülü olduğunu görmek günahlarının affedilmesine, Üzüntü bazen aşka delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıkıntı, Tasa.)Rüyada üzüntü, dert, keder tam tersi olarak neşe ve göz aydınıdır. Rüyada üzüntülü olmak, günahlarinin affina isarettir.Rüyada üzüntü, aska isarettir. Rüyada üzüntülü oldugunu gören kimse, aska mübtela olur ve...
  3. Doğal cilt bakımı üzüm maskesi

Doğal cilt bakımı üzüm maskesi

Kızlar kışa cildimizi hazırlayalım üzümün bol olduğu şu mevsimde cildi temizleyip canlandırın bir maske üzüm maskesi ...Uygulama şekli çok basit.. Taze üzüm ezilir veya sıkılır ve 20 dk kadar etkileşim için bekletilir.Temiz suyla ve ya gül suyu ile yıkanır.Bu maske kan dolaşımını hızlandırır ve cildi canlandırır.Ayrıca cildi canlandırır ve parlaklık verir.
  4. Ayı üzümü

Ayı üzümü

ayı üzümü nerede yetişir ayı üzümü ayı üzümü, nedir, bitkisi, yaprağı, nerede yetişir, it üzümü, koca yemişi İt üzümü, koca yemişi olarakda bilinen ayı üzümü bir çok derda deva olan faydasıyla eminim sizleri kendine hayran bırakacaktır Melek'ler:) Ortalama 3 metre boyunda olan bu bitkinin kırmızı yemişleri vardır. Her mevsimde yeşildir. Yaprakları şimşir yaprağına benzeyen sonbahar...
  5. Gece rüyamda üzüm bağlarında yürüyordum

Gece rüyamda üzüm bağlarında yürüyordum

Üzüm yemeye bayılırım.Ne hikmetse bu gece rüyamda üzüm bağlarında geziniyordum.Hayır olsun dedim ama merakım da gitmedi.Yorumlayabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş