gebe
  1. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Uzun aradan sonra bi merhaba :)

Konu, 'Deneme Odası' kısmında CarameL tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar. uzun zamandır girmiyordum. Hayırlı ramazanlar dilerim İyi günler :)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Renkli birine benziyorsun canım tekrardan hoşgeldin..

3. jupiter

jupiter Forum Okuru

tekrardan hosgeldin canim..sanada hayirli ramazanlar ve keyifli forumlar :D:D

4. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkür ederim canlarımm.. sizi görmek icin arada ugruyorm işte :)

Uzun aradan sonra bi merhaba :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

herkese merhabalar aslında bayadır bu güzel siteye üyeyim fakat elimde olmayan nedenlerle girememiştim ve artık gene siz güzel dostların arasındayım ve çok mutluyum Adım seda 22 yasındayım 5 senelik evliyim erken evlenenlerdenim ama mutluyum 4 yasında bir oglum var benim hakkımda bu kadar .Beni aranıza alıp dostluklarınızı esirgemezseniz cok mutlu olurum arkadaslar simdiden tesekkürler
  2. Tuğçe Kazaz Uzun Aradan Sonra İlk Kez Tv'de

Tuğçe Kazaz Uzun Aradan Sonra İlk Kez Tv'de

BİR SÜRE YUNANİSTAN'DA YAŞAYAN TUĞÇE KAZAZ, UZUN BİR ARADAN SONRA İLK KEZ BİR TELEVİZYON PROGRAMINA ÇIKTI. Mankenliğin yanı sıra 'Kampüsistan' isimli dizide rol alarak oyunculuğa adım atan Tuğçe Kazaz, 'Çin Geçidi' isimli korku filmiyle yakında sinemaseverlerin karşısına çıkacak. CNNTÜRK'te Meral Okay ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu 'Nası Yani?' programına konuk olan Kazaz, 3,5-4 yıl sonra...
  3. slm uzun bir aradan sonra

slm uzun bir aradan sonra

merhaba melekler uzun zamandır yoktum aranızda havalar soğudu ya benimde neşem kaçtı hastaydım biraz yine faranjitim yatırdı beni yataklara .neyse ki çabuk toparladım.
  4. merhaba  aranıza yeni katıldım

merhaba aranıza yeni katıldım

arkadaşlar yeni üyeyim kendimi tanıtayım adı. semra 1964 dogumluyum evliyim çooook yakışıklı oğlum dünyalar güzeli bir gelinim dünyalar tatlısı bir torunum var çok iyi problemsiz bir eşim var rabbime şükür asıl sakaryalıyız fakat kırklar elide oturuyoruz oğlum silivride iki arada gidip geliyoruz hatta üç arada
  5. Merhaba aranıza yeni katıldım.

Merhaba aranıza yeni katıldım.

Rumuzu acele seçtim.Şu an bekarım ama flirtim var.Seneye bu zamanlar evleniyorum. Şu an çalışıyorum.Ama evlenince evimin kadını olacağım.Kariyer yoluda kapalı.

Sayfayı Paylaş