gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

İtalya’da "uzun evliliğin sırrı" konulu seminerde konuşan 50 yıllık evli Guiseppe diyor ki: - Eşime hep iyi davrandım, memnun ettim, en önemlisi 25. yıldönümümüzde onu Amerika’ya götürdüm. Sormuşlar:
    - Peki 50. yıldönümünde eşin için ne yapacaksın?
    - Gidip onu geri getireceğim...

:D:D

2. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn...
    :zuha:Çok komik yaa, emeklerine sağlık....

Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu bir evlilik sırrı

Mutlu bir evlilik sırrı

Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarını keşfettik... Haftada iki kere, güzel bir restoranta gideriz, biraz şarap, biraz güzel yiyecek... Salı günleri o gider, Cumaları ben... Ayrı yataklarda yatarız... Onunki İzmir'de, benimki İstanbul'da... Karımı her yere götürürüm... Ama her seferinde dönüş yolunu bulur... Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istediğini sordum... O da...
  2. yahuu bir bakınn biii meleklerr

yahuu bir bakınn biii meleklerr

fırında makarna yapan bilen varsa ne olurrr tarifinii yazsınn bana ne olurr ... bakın beni kırarsanız acımam sizee küserim ....:hıms:
  3. Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra...
  4. İşte Pürüzsüz Bir Cildin Sırrı!

İşte Pürüzsüz Bir Cildin Sırrı!

pürüzsüz cilt için, pürüzsüz bir cilt için, pürüzsüz cilt Sevgili melekler, televizyonda ya da sinemada gördüğümüz ünlülerin ciltlerinin pürüzsüzlüğü her zaman dikkatimizi çeker. Zannetmeyinki hepsi bu güzellik uğruna binlerce lira harcıyorlar. Ünlülerin son dönemlerde pürüzsüz bir cilt için başvurdukları son derece doğalbir sırrı sizlerle paylaşmak istiyoruz: Gülsuyu... Son dönemde...

Sayfayı Paylaş