gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Uzun bir sessizliktir susmalarımız

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Uzun bir sessizliktir susmalarımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerin sessizliği gibi bir köşe...

Meleklerin sessizliği gibi bir köşe...

Meleklerin sözü... yıl başı meleklerin resmi meleklerin resimleri ŞÜPHESİZ SÖYLENECEK ÇOK SÖZ VAR ..
  2. aşk kutsal bir sessizliktir

aşk kutsal bir sessizliktir

ASK teslim olmaktir ASK askin sebebidir ASK anlamaktir,müziktir ASK ve sözlü yürek ayna seydir ASK hüznün siiridir ASK kirilgan ruhun aynaya bakmasidir ASK gecicidir ve hicbir zaman pismanim dememektir ASK bir kristallesmedir ASK paylasmaktir,vermek ve almaktir ASK hic belki olmaz ASK bos bir laftir ASK ALLAH´a kavusmaktir ASK tar...ifsiz bir aci kimi zaman ise sevinctir ASK Melekle göz göze...
  3. Bir Gün Susmayı Öğrendim

Bir Gün Susmayı Öğrendim

duygu yüklü yazılar, duygulu hikayeler, duygulu sözler, çocuk yazıları, anne baba ilişkileri aradığınız herşey burda meleklerim. duygular ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi işte anne babalar için bir yazı. Bir Gün Susmayı Öğrendim Bir gün susmayı öğrendim. Öyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktım. Çünkü susmak benim küçücük dünyamda babamla kurduğum iletişim tarzıydı. Babam...

Sayfayı Paylaş