Uzun Çizme Modelleri ve Kombinleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥

Uzun bir süredir ayakkabı modasının trendlerinden olan uzun çizme modelleri, yeni sezon ayakkabı modelleri arasın da tekrar yerini alarak farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunuluyor.

Farklı kombinler halin de tercih ederek kullanabileceğiniz uzun çizme modelleri, düz ve topuklu modeller ile sizleri günlük olduğu kadar özel günlere de hazırlıyor.
Elbise, şort, etek ve pantolon üzerine giyerek değişik kombin yapabileceğiniz yeni sezon uzun çizme modellerinden seçtiğimiz görsel örnkeleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.

Siz de en yeni uzun çizme modelleri hakkın da bilgi edinmek ve uzun çizme ile kombin örneklerini incelemek için aşağıda ki görselleri inceleyebilirsiniz.

uzun çizme modelleri (1).jpg
uzun çizme modelleri (2).jpg
uzun çizme modelleri (3).jpg
uzun çizme modelleri (4).jpg
uzun çizme modelleri (5).jpg
uzun çizme modelleri (6).jpg
uzun çizme modelleri (7).jpg
uzun çizme modelleri (8).jpg
uzun çizme modelleri (9).jpg
uzun çizme modelleri (10).jpg
uzun çizme modelleri (11).jpg
uzun çizme modelleri (12).jpg
uzun çizme modelleri (13).jpg
uzun çizme modelleri (14).jpg
uzun çizme modelleri (15).jpg
uzun çizme modelleri (16).jpg
uzun çizme modelleri (17).jpg
uzun çizme modelleri (18).jpg
uzun çizme modelleri (19).jpg
uzun çizme modelleri (20).jpg
uzun çizme modelleri (21).jpg

Evet kızlar nasıl gerçekten güzel modeller değil mi özellikle kışlık çizme modelleri gayet şıklar bir çok model çıkıyor ben yine google.com.tr üzerinden arama yaparak getirdim bu güzelim modelleri sizlere her zaman dediğim gibi dünyaca para vermeye gerek yok dolap uygulamasından daha ucuza hatta üçte bir fiyatına satın alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri