gebe
  1. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0

Uzun duvak modelleri 2011

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında bettt tarafından paylaşıldı.

duvak modelleri uzun duvak modelleri 2011 uzun 2011 Bütün genç kızların hayalidir uzunca bir duvak yeşil çimlerin üzerinde salına salına bir düğün :) yada mekan farklılığıyla olur ama o uzun duvak hep hayalidir kızların. Bende sizlerle paylaşmak istedimm..
    buyrun meleklerim umarım beğenirsiniz :d040:

:parfum:

EnCey ve Young bride bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende uzun duvak seviyorum:) Uzun olacak ki gelinlik giydiğini anlıyacaksın :) Paylaşımın için tşkler tatlım:)

Young bride bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle uzun duak olmalı şahsn ben upuzun istiyorum emeğine sağlık paylaşım için tşk.

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    umarım istediğin gibi olur tuğçecim :)
    beğendiysen ne mutlu

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    evet bende uzun ıstyrm kesınlıkle:D

Uzun duvak modelleri 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 uzun elbise modelleri

2011 uzun elbise modelleri

kışlık uzun elbise modelleri 2011 uzun elbise modelleri 2011 etek etek 2010 yazında ön plana çıkan uzun elbise modellerini 2011 yazında da yine farklı desen,renk ve tasarımlarla görmemiz mümkün.Farklı markalardan sizler için seçtiğim bazı modelleri sizlerin beğenisine sunuyorum Yeşil parçalı modele ben şahsen bittim çok hoşuma gitti:D
  2. 2011 Uzun Hırka Modelleri

2011 Uzun Hırka Modelleri

uzun hırka modelleri değişik hırka modelleri uzun 2011 2011 Hırka diyince akan sular durur benim için :D:D Hırka gördüğüm zaman dayanamam mutlaka alırım inanın dolabımda kaç hırkam var bilmiyorum...Çok kullanışlı bir o kadar şık hırka modelleri getirdim size kızlar...Hırkalarınıze elbise, pantalon yada şortlarınızla kombinleyip belinize kemer takarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz :tik:...
  3. Zara 2011 Uzun Çizme Modelleri

Zara 2011 Uzun Çizme Modelleri

uzun cizme modelleri Hem sportif hem şık uzun çizimeler arıyorsanız adresiniz Zara olmalı.Her zaman beğendiğim zara modellerinin bu seneki koleksiyonuda çok hoş olmuş.Ee sizlerde beğendiyseniz ne duruyorsunuz:tik:
  4. Önü kisa Arkasi uzun Abiye Modelleri - 2011

Önü kisa Arkasi uzun Abiye Modelleri - 2011

önü kısa arkası uzun abiye modelleri önü kısa arkası uzun abiyeler abiyeler elbise modelleri abiye 2011 Önü kisa arkasi uzun Abiye, Abiyeler, Kisa Abiyeler, Kisa Abiye Modelleri, Önü kisa arkasi uzun Abiye Modelleri 2011 Selam kizlar.. bunlarda önü kisa olupta - arkasi uzun olan Abiye Modelleri :) Model 1: Model 2: Model 3: Model 4: Model 5: Model 6: Model 7: Model 8:...
  5. Uzun Duvak Modelleri

Uzun Duvak Modelleri

duvak modelleri, gelin duvağı modelleri, kabarık uzun duvak modelleri, kabarık duvak tasarımları Gelinlik modelini tamamlayan önemli bir detay olan duvak modelleri, kısa ve uzun modelleri ile her sezon koleksiyonlar da yerini alarak farklı tasarımlar ile gelin adaylarına sunuluyor. Duvak modelleri arasından sizlere bu yazımız da uzun duvak modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş