gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Uzun Duvak Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

duvak modelleri, gelin duvağı modelleri, kabarık uzun duvak modelleri, kabarık duvak tasarımları Gelinlik modelini tamamlayan önemli bir detay olan duvak modelleri, kısa ve uzun modelleri ile her sezon koleksiyonlar da yerini alarak farklı tasarımlar ile gelin adaylarına sunuluyor. Duvak modelleri arasından sizlere bu yazımız da uzun duvak modelleri ile ilgili görselleri paylaşıyoruz.
    duvak modelleri (1).jpg duvak modelleri (2).jpg duvak modelleri (3).jpg duvak modelleri (4).jpg duvak modelleri (5).jpg duvak modelleri (6).jpg duvak modelleri (7).jpg duvak modelleri (8).jpg duvak modelleri (9).jpg duvak modelleri (10).jpg duvak modelleri (11).jpg duvak modelleri (12).jpg duvak modelleri (13).jpg duvak modelleri (14).jpg duvak modelleri (15).jpg duvak modelleri (16).jpg duvak modelleri (17).jpg duvak modelleri (18).jpg duvak modelleri (19).jpg duvak modelleri (20).jpg duvak modelleri (21).jpg duvak modelleri (22).jpg duvak modelleri (23).jpg

Uzun Duvak Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 yaz duvak modelleri

2009 yaz duvak modelleri

duvak modelleri duvak modelleri 2009 uzun çeşitleri yaz 2009 yılı duvak modelleri huzurlarınızda hanımlar:):)
  2. Son Moda Duvak Modelleri

Son Moda Duvak Modelleri

tesettür duvak modelleri hayal duvak Gelinliği tamamlayan saç makyaj ve duvaktır :) Sizde düğünüzde gelinliğinizle bütünlük sağlayan bir duvağınız olsun diyorsanız en güzel duvak modelleri sizin için meleklerim :tik:
  3. Hüsniye modaevi duvak modelleri

Hüsniye modaevi duvak modelleri

hüsniye gelinlik hüsniye moda evi duvak moda evi gelinlik modelleri Hüsniye gelinlik ve abiye firmasının duvak modellerinden sizler için seçmiş olduklarımı paylaşıyorum
  4. Uzun duvak modelleri 2011

Uzun duvak modelleri 2011

duvak modelleri uzun duvak modelleri 2011 uzun 2011 Bütün genç kızların hayalidir uzunca bir duvak yeşil çimlerin üzerinde salına salına bir düğün :) yada mekan farklılığıyla olur ama o uzun duvak hep hayalidir kızların. Bende sizlerle paylaşmak istedimm.. buyrun meleklerim umarım beğenirsiniz :d040: :parfum:
  5. Yepyeni Duvak Modeli Örnekleri

Yepyeni Duvak Modeli Örnekleri

Bu konu; Yepyeni Duvak Modeli Örnekleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gelinliği gösteren yegane unsur duvaktır. Hatta dikkat ettiyseniz kraliyet ailelerinin ya da ünlü yıldızların düğünlerinde duvak bir hayli uzun tutulur. Çünkü duvağın gelin yürürken yerlerde ihtişamlı bir şekilde sürünmesi son derece hoş bir görüntü oluşturur. Tabi siz kraliyet düğünlerinde ki kadar...

Sayfayı Paylaş