uzun elbise modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
  2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok sadeler yaaaa:D
    azcık süslü olsalardı yaaa:)
    emeğine sağlık canım...

3. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

tesettürlü bayanlar için güzel kıyafetler ama birazcık daha süsülü olsaymış daha iyimiş emegine sağlık ...

uzun elbise modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Desenli Uzun Elbise Modelleri

uzun elbise modelleri uzun elbise desenli modelleri ve fiyatları ğğğğğğ ğğğ 2009 yaz modası, rahatlığın ve renklerin birleşiminden oluşuyor. Desenli ve bileklere kadar uzanan elbiselerde yer alıyor. Uzun elbise giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, boyunuz kısaysa büyük desenli elbiselerden uzak durmaktır. Tek renk uzun elbiseler hem uzun hem de ince görünmenizi sağlar....
  2. Uzun Rahat Elbise Modelleri

rahat elbise modelleri Meleklerim bu elbiselere bayılacaksınız. Tam yazın giymelik.Serin serin tutar bizi terletmez de :D Ben bayıldım. Buyrun siz bakın bir de :)
  3. 2011 uzun elbise modelleri

kışlık uzun elbise modelleri 2011 uzun elbise modelleri 2011 etek etek 2010 yazında ön plana çıkan uzun elbise modellerini 2011 yazında da yine farklı desen,renk ve tasarımlarla görmemiz mümkün.Farklı markalardan sizler için seçtiğim bazı modelleri sizlerin beğenisine sunuyorum Yeşil parçalı modele ben şahsen bittim çok hoşuma gitti:D
  4. Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Tesettür Uzun Elbise Modelleri arıyorum ve acilen de uzun bir elbise bulmam lazım tabi ki tesettür olacak kızlar :) Lütfen bana Tesettür Uzun Elbise Modelleri önerisinde bulunun
  5. 2012 Uzun Abiye elbise modelleri

Uzun Abiye Modelleri 2012 2012 Uzun Abiyeler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda bizden uzun bir abiye elbise modeli örneği paylaşmamızı rica eden misafirimiz için ve uzun giyinmek isteyen siz sevgili Melek'lerimiz için, 2012 uzun abiye elbise modelleri yeni trendlerini paylaşıma açıyoruz.

Sayfayı Paylaş