gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Uzun evliliğin sırrı çok basit!

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

uzun evliliklerin sırrı Son yapılan araştırmaya göre uzun bir evlilik için yapılması gerekenler ortaya çıktı. Üstelik de çok basit birkaç yöntemle.. Son yapılan araştırmaya göre uzun bir evliliğin sırrı eşlerin birbirini günde dört kez öpmesi haftada üç kez ¤¤¤¤ yapması ve aralarında iki yaş fark olması.

Telegraph'ın haberine göre aynı hobilere sahip olmak her gün en az üç kez birbirine sarılmak günde en az bir kere seni seviyorum demek ve ayda en az iki kez romantik akşam yemeği yemek de evliliğin uzun sürmesini sağlayan şeyler arasında.

Araştırma ayrıca uzun süren evlilikleri olan insanların evlenmeden önce en az üç buçuk yıl süren bir ilişkileri olduğunu ortaya çıkardı. Evliliği en uzun süren erkeklerin ise genelde 31 yaşında evlenenler olduğu ortaya atıldı.

Uzun evliliğin sırrı çok basit! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun Yaşamın Sırrı EĞİTİM!

Uzun Yaşamın Sırrı EĞİTİM!

UZUN YAŞAMIN YOLU DA EĞİTİMDEN GEÇİYOR... New York Times gazetesine göre, araştırmalar, uzun yaşamanın arkasındaki asıl faktörün eğitim olduğunu, eğitimin ırk ve gelirden daha belirleyici olduğunu ortaya koydu. Rand Corporation’dan sağlık ekonomisti James Smith gibi uzmanlar, “Birkaç yıl daha okumak, daha uzun bir yaşam ve daha iyi bir sağlık demektir" görüşünü savunuyor. New...
  2. uzun yaşamanın sırrı spor

uzun yaşamanın sırrı spor

Psychosomatic Medicine adlı dergide sonucu yayımlanan araştırmaya göre sigara içen ve egzersiz yapmayan yaşlılarda ölüm oranı iki kat fazla bulundu. Araştırmanın sürdüğü 9 yıllık sürede, deneklerden 374 ü ölürken, 78 i ağır hastalıklara yakalandı. Denekler arasında sigara içenlerin sigara içmeyenlere göre daha kısa yaşadıkları gözlendi. Sigara içen ve egzersiz yapmayan denekler arasındaki ölüm...
  3. Kadınların uzun yaşama sırrı

Kadınların uzun yaşama sırrı

Bu bilim adamları kafayı akdınlarla bozmuş:DBizden ne istiyorlar yahu:SNe kadar yaşarlar,niye yaşarlar diye araştırmaları yetmedi şimdide sırlarımız araştırıyorlar:DKadınlar neden bu akdar uzun yaşıyor gelin araştıralım demişler ve bulmuşlar:DNe mutlu onlara:D Kadınların uzun yaşama sırrı Japon bilim adamları yaptıkları araştırmayla kadınların nasıl daha uzun yaşadıklarını buldu. Kadınların...
  4. Evlilikte Mutluluğun Sırrı

Evlilikte Mutluluğun Sırrı

evlilikte mutluluğun sırları evlilikte mutlulugun sirlari Kızlar Harvard Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre evlilikte mutlu olmak için bol bol seks yapmak gerekiyormuş :ehi: Bol seks yapın ve anı yaşayın.. Son yapılan bir araştırma, mutluluğun sırrının anı yaşamaktan geçtiğini özellikle bol seks yapanların daha mutlu olduklarını ortaya çıkardı. Hayallere dalan kişiler daha...
  5. Mutlu Evliliğin Sırrı :))

Mutlu Evliliğin Sırrı :))

mutlu Meleklerim bilim adamları mutlu evliliğin sırrını bulmuşlar.Artık karar sizin uygular mısınız,uygulamazmısınız ben bilmem :D:D Mutlu Evliliğin Sırrı Terapiyi unutun, sallantıda olan bir evliliği kurtarmanın yolu sık sık seks yapmakmış! Dört yıl süren bir araştırmanın sonucundan Amerikalı uzmanlar sık kavga eden ve evlilikleri sallantıda olan çiftlere sık seks öneriyor....

Sayfayı Paylaş