gebe
  1. supremum

supremum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

uzun iliskiden çikmiş sevgili.. yardim.. :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında supremum tarafından paylaşıldı.

Yeniyim burada kizlar,yardimlarnızi beklyorumm.. Derdim ise şöyle Mayis ayinda biriyle tanistim haziranda gorusmeye basladk dolu dolu hergun mesajlaştk aramalar falan derken
    biz ekim ayinda çkmaya basladik hayirlisyla.. Kendisne karşi herhangi bi guvensizligm sozkonusu degil
    ancak Eski sevgilisni dert ediyorum. Bu bir lise aşki,4yil surmuş
    2kere ciddi ayrliklar yasanmış ve bu 3.sü. Biteli 1yil olmak uzre bizmde 4. Ayimiz. Aslinda ondan yana unutamadgna dair bi
    işaret his yok.. Ancak kafam karışık.. Geri dönuş olur mu. Yada unutabilmiş midir. Yol yakinken dönmeli miyim. Ne tavsiyeleriniz olur
    yorumlariniz nelerdir?

2. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    bence sana en önemli tavsiye eskiyi anımsatacak sorular sormaman. ne kadar sorar ne kadar irdelersen o kadar üzülürsün ve ona hatırlatırsın. zaten 4 ayda sen de eskiye karşı his yok diyorsun. anladığım kadarıyla sevgilin de gerekenleri sana anlatmış(önceki hayatıyla ilgili) bu yüzden benden öncesinde ben yoktum bu yüzden birbirimizden önceki özel hayatımızı açmayalım de kapat konuyuu. inan bu sizi daha mutlu eder. irdeledikçe hatırlatırsın çünkü...

supremum bunu beğendi.
  3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm mrk etme unutmuştur bence ayrılalı baya olmuş zten.sen mutlu olmaya bak kafanı yorma bunlarla(=

supremum bunu beğendi.
  4. supremum

supremum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen kizlar bende boyle bir karar aldim hicbir sekilde eskiye dair sorular sormuyorum..
    Hayatmda ilk kez birine deger veriyorum
    hata yapmak istemyorum..
    İnsallah hersey buşekilde yolunda gider..

5. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    inşallah her şey gönlüne göre olur ve devam eder...

supremum bunu beğendi.
uzun iliskiden çikmiş sevgili.. yardim.. :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meslekler ve iliskiler

Meslekler ve iliskiler

Bir ilişkiyi bitirirken ne söylerler? Bizim ilişkimiz... ...bir karadeliğe dönüştü." Astronom ...İflas etti." Banker ...buzlar üstünde." Barmen ...nakavt oldu." Boksör ...atardamardan koptu." Cerrah ...kısa devre oldu." Elektrikçi ...uzun süredir durgun seyrediyor." Ekonomist ...hormonik hareketini yitirdi." Fizikçi ...yandı, kül...
  2. Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014

Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014

sevgili için sözler sevgiliye söylenecek sözler sevgili için güzel sözler Sevgili melekler, sevgililer birbirlerinden her zaman güzel sözler duymak isterler. Özellikle de kadınlar bu konuda çok daha fazla hassastırlar. Eğer siz de sevgilinizden güzel sözler duymak istiyor ve duyamıyorsanız, şimdi paylaşacağımız sözleri sevgilinize gösterip ilham almasını sağlayabilirsiniz..:) Bir...
  3. sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

Benim iki yıllık bi ilişkim var. 4 yıldır da tanışıyoruz. sevgilim beni ilk.gördüğü günden beri seviyormuş ama.başlarda benden emin olmadığı için 2yıllık bi arkadaşlik dönemimiz oldu. ama arkadaşdan öte. Ozaman bile herşeyim di benim. Ama Ozaman ları da çıktığı kızlar oldu. Ve bir tanesi varken biz böyle sevgili olduk. bana Ozaman şimdi ayrılamam o bitti demeden. ona bu haksizligi yapamam ama...
  4. Korunmasiz iliski

Korunmasiz iliski

Merhaba arkadaslar ben regl im bittikten 2-3 gun sonra korunmasiz bir iliski yasadim. Kesinlikle bir bosalma soz konusu olmadi ama ben olasiliklardan korktum birazda cunku ilk defa korunmasiz bi birliktelik yasadim. Acaba boyle bi durumda hamile olma olasiligim var midir. Bu aralar hafif bi mide bulantisi yasiyorum bas agrimdan kaynaklida olabilir veya psikolojik bilemiyorum. Ama yardiminiza...

Sayfayı Paylaş