gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Uzun Ince Bir Yoldayim...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Uzun Ince Bir Yoldayim...

Ellerine sağlık canım, ben bu tarz yol resimlerini çok severim, özellikle doğa içerisindekiler... Paylaşım için teşekkürler.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Uzun Ince Bir Yoldayim...

sondan bi öncekine bayıldım tam bana göre bi yol harika

Uzun Ince Bir Yoldayim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Yoldayim Geliyorum

Emrah - Yoldayim Geliyorum

Hiç Gelmedi Deme Geç Geldi De Hiç Sevmedi Deme Geç Sevdi De Geç Olsun Güç Olmasin Ask Olsun Suç Olmasin Son Bir Sey Istiyorum Yak Yesil Isiklari Az Kaldi Canim Bekle Bak Hasret Tükenmekte Özledin Biliyorum Yoldayim Geliyorum
  2. Uzun bir sessizliktir susmalarımız

Uzun bir sessizliktir susmalarımız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir Uzun Yolculuk Düşmüştü Peşime

Bir Uzun Yolculuk Düşmüştü Peşime

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramızda uzun bir yol var aramizda aramızda ucunda sen ucunda ben Uzun bir yol var aramızda Bir ucunda sen, bir ucunda ben Bir ateş yanar bağrımıza Ateşi sen, külü ben Ümit ışığı parlar gönlümüzde Ağlatan sen, ağlayan ben Hasretlik şarkıları söylenir hergün Söyleten sen, söyleyen ben Aşkımız dile geliyor mektubla Kağıdı sen, kalemi ben Beklerim hergün kavuşmamızı Ümitle sen,...
  5. Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn...

Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn...

İtalya’da "uzun evliliğin sırrı" konulu seminerde konuşan 50 yıllık evli Guiseppe diyor ki: - Eşime hep iyi davrandım, memnun ettim, en önemlisi 25. yıldönümümüzde onu Amerika’ya götürdüm. Sormuşlar: - Peki 50. yıldönümünde eşin için ne yapacaksın? - Gidip onu geri getireceğim... :D:D

Sayfayı Paylaş