gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Uzun Kazak Modeli ve Yapılışı

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sizlere son derece şık ve kullanışlı yapılışı bir o kadar pratik bayan kazak modelini ve modelimizin açıklamalı yapılışını sunuyorum.Örgü işine meraklı ve hamarat hanımlara kolaylıklar dilerim. [​IMG] Ön ve Arka
    6 numara şiş ile koldan 28 ilmek başlayın.
    6 sıra lastik örün.
    Bir kenarda her üç sırada bir, diğer kenarda her üç sırada iki ilmek arttırın.
    Bu şekilde 25cm.örün.
    2 ilmek arttırdığınız kenara 25 ilmek ekleyin, diğer tarafı artırmadan örün.
    45 cm. örüp, 25 ilmeği kesin her üç sırada iki ilmek diğer yandan bir ilmek eksilterek 28 ilmek kalana kadar örün.
    6 sıra lastik örüp bitirin

2. urbe_mere

urbe_mere Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Uzun Kazak Modeli ve Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler için renkli kazak modeli ve yapılışı

Bebekler için renkli kazak modeli ve yapılışı

kazak modelleri ve yapılışları bebek kazak modelleri ve yapılışı bebek örnekleri yapılışı yapılışları kazakları 1-2 yaş bebekler için renkli ve çok hoş kazak modelini ve açıklamalı uygulanışını sizlerle paylaşıyorum.Hamarat hanımlarımıza şimdiden kolay gelsin=) Beden: 1-2 Yaş. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR "Truva" El Örgü ipliği (%80 Polyakrilik, %20...
  2. Uzun kazak modeli ve yapılışı

Uzun kazak modeli ve yapılışı

kazak modelleri ve yapılışları uzun kazak modelleri uzun kazaklar ve yapılışları Hazır havalar serinleyip kış ayları yaklaşmışken sizlere serin havalarda giyebileceğiniz çok hoş bir o kadar da şık uzun kazak modelini ve yapılışını açıklamalı olarak sunuyorum.Şimdiden hamarat hanımlarımıza kolay gelsin=) Ön ve Arka: 6:numara şiş ile koldan 28 ilmek başlayın. 6 sıra lastik örün. Bir kenarda her...
  3. Çizgili Erkek Kazak Modeli ve Yapılışı

Çizgili Erkek Kazak Modeli ve Yapılışı

çizgili erkek kazak modelleri erkek kazak modelleri ve yapılışları çizgili iki renkli kazakları Çok şık yapılışı bir o kadarda pratik çizgili erkek kazak modelini ve modelin açıklamalı yapılışını hamarat hanımlarımız için paylaşıyorum.Modeli uygulayacak hanımlara şimdiden kolaylıklar dilerim. MALZEME: Saten RENK NO : 10328-185 (3′er yumak), 256 (1 yumak) ŞİŞ NO : 4 ÖRGÜ ŞEKLİ : düz örgü, ters...
  4. Çok Şık Erkek Kazak Modeli ve Yapılışı

Çok Şık Erkek Kazak Modeli ve Yapılışı

kazak modelleri ve yapılışları erkek kazak modelleri ve yapılışları erkek süveter Eşiniz yada sevdiğinize kendi el emeğinizle ördüğünüz kazağı hediye edip onun kalbini bir kez daha fethetmek istermisiniz?Oldukça şık ve kullanışlı erkek kazak modelini ve modelimizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Arka : 106 ilmek başlanacak. 2 düz 2 ters lastik olarak 6 cm örüldükten sonra lastik üstünde...
  5. Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Ne yalan diyeyim ben şahsen boğazlı kazak giyemiyorum yani böyle sanki birileri boğazımı sıkıyor hissini veriyor bana ama eğer sizler soğuk bir memlekette oturuyorsanız ve boğazlı kazak modellerinide rahatlıkla giyebiliyorsanız sizlere şık bir boğazlı kazak örneğini ve yapılışını sunuyorum. Malzemeler: 8 ve 6 numara normal şiş, 65 numara 40cm uzunluğunda yuvarlak şiş(yaka için),zevkinize göre...

Sayfayı Paylaş