gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Uzun Kış Geceleri İçin Sağlıklı Atıştırmalıklar

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; kış geceleri için sağlıklı atıştırmalıklar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, fazla kilo problemi olan kadınların bilhassa uzun kış gecelerinde diyet yapmaları hayli sıkıntılı olur. Havanın erken kararması sebebiyle televizyon karşısında aileyle birlikte geçirilen uzun saatler boyunca birşeyler atıştırmadan vakit geçirmeye çalışmak, sonm derece keyifsiz olabilir. Bütün geceyi keyifsiz bir şekilde geçirmek yerine mantıklı atıştırmalıklarla hem bunun keyfini çıkarabilir hem de metabolizmanızı canlandırarak zayıflamanıza hız katabilirsiniz. Bunun için ünlülerin diyetisyeni Nil Şahin Gürhan 'dan sağlıklı gece atıştırmalıkları örnekleri veriyoruz...

- Peynir + tam tahıl ekmeği + maydanoz+ domates + taze meyve

- Fındık + taze meyve

- Ceviz + taze meyve

- Leblebi + ceviz + taze meyve

- Ceviz + kuru meyve + taze meyve

- Badem + taze meyve + kuru meyve

-Süt + yulaf ezmesi + meyve

- Süt + yulaf ezmesi + ceviz + meyve

- Yoğurt + maydanoz + leblebi + meyve

- Ayran + leblebi + meyve

- Salata ve çiğ sebze enerji değeri yok denecek kadar az olan yiyecek grubudur. Geceleri havuç, göbek, turp vb. sebzeleri çiğ olarak yemek iştah kontrolüne destek sağlamanın yanında, metabolizma hızınızı da yükselmeye katkı sağlar, bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

Uzun Kış Geceleri İçin Sağlıklı Atıştırmalıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimi der ki kadın Uzun kış gecelerinde yatmak içindir.

Kimi der ki kadın Uzun kış gecelerinde yatmak içindir.

kimi der ki kadın uzun kış gecelerinde yatmak içindir kimi der ki kadın uzun kış gecelerinde Kimi der ki kadın Uzun kış gecelerinde yatmak içindir. Kimi der ki kadın Yeşil bir harman yerinde Dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir. Kimi der ki ayalimdir, Boynumda taşıdığım vebalimdir. Kimi der ki hamur yoğuran. Kimi der ki çocuk doğuran. Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal. O...
  2. Uzun ve sağlıklı saçlar için 8 öneri...

Uzun ve sağlıklı saçlar için 8 öneri...

Uzun ve sağlıklı saçlar için 8 öneri Uzun, parlak ve dolgun saçlara sahip olmak, her kadının rüyası... Harper's Bazaar dergisi, 'başdöndüren' saçlar için yapılması gerekenleri şöyle sıraladı... 1. FIRÇANIZ DOĞAL OLSUN Her gün taramak saçların aşınıp, kırılmalarına sebep olabilir. Plastik fırçanızı atıp, yerine doğal kıllardan yapılmış bir fırça alın. Bunlar saçlarınızı fırçaladığınızda...
  3. Sağlıklı atıştırmalıklar

Sağlıklı atıştırmalıklar

sağlıklı atıştırma ve atıştırmalık tarifleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. "Çabuk acıkıyorum ve sürekli atışrımak istiyorum ama kilo almaktan da korkuyorum" diyenler. İşte sizler için sağlıklı atıştırmalıklar hakkında bilgiler geliyor Melek'ler:) Yalnızca Besin Piramidi’nin tamamına uyan öğünler seçmek yeterli değildir. Ayrıca, atıştırmalar da besin gruplarından...
  4. Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler Selam kızlar sizin sitenizde ki güzellik önerilerinin bir çoğunu denedim ve gerçekten de memnun kaldım. Şimdide sizden Sağlıklı uzun saçlar için öneriler istiyorum. Şimdiden sağolun hanımlar:)
  5. Kilo Yapmayan Sağlıklı Atıştırmalıklar

Kilo Yapmayan Sağlıklı Atıştırmalıklar

kilo yapmayan atıştırmalıklar kilo yapmayan yiyecekler nelerdir sağlıklı abur cuburlar Sevgili melekler, kilo verme telaşındaysanız uzun yaz geceleri bitmek bilmez sizin için. Etrafınızda kilo problemi olmayanların yediği çekirdekler, cipsler, kuruyemişler kontrolünüzü kaybetmenize neden olabilir. Böyle bir şeye mahal vermemek, hem diyetinize devam etmek hem de atıştırmalık yemek...

Sayfayı Paylaş