gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Uzun saç bakımı nasıl yapılır, Sağlıklı uzun saçlar için bakım

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Uzun saç bakımı nasıl yapılır Sağlıklı uzun saçlar için bakım
    Merhaba Melek'ler, bakımı zor olan uzun saçların bakımlı ve sağlıklı omlası için sizlere bu yazımızda muhteşem önerilerde bulunuyor ve saçlarınızın daha da parlak ve sağlıklıo lması için bu önerilerimizi dikkate alınız diyoruz.

Uzun sağlıklı saçlara sahip olmayı hangi kadın istemez ki? Saçlarımızı olumsuz etkileyen faktörlere dikkat ettiğimiz sürece saçlarımızın uzaması kaçınılmazdır.Evde kolayca hazırlayıp uygulayabileceğiniz saç uzatma formülüyle artık dilediğiniz upuzun saçlara kavuşabilirsiniz.

İşte Saçların Uzamasına Yardımcı Olacak Formül

Malzemeler;
    -1 çay Bardağı Kemik iliği,
    -1 Kahve Fincanı Hakiki Zeytinyağı,
    -1 Adet Bepanthen Ampul,
    -Yarım şişe badem Yağı,
    -1 Adet Günlük Yumurta

Hazırlanışı;
    Kasaptan, iki Parça Kemikten iliğini çıkarttırıp alın. Çıkarttığınız iliği Benmari Usulü ile eritin. Yağ Konumuna Geldikten Daha Sonra Ateşten Alın. Diğer Malzemelerle Birlikte Karıştırın. Karıştırdığınız Malzemeleri Saç Diplerinize Masaj Yaparak Sürün. Dipten Uca Doğru Saçlarınızı Tarayın. Bütün Malzemeyi Saçınıza Sürdükten Daha Sonra iyice Karıştırın ve en az 25 dakika bekletin.

Uzun saç bakımı nasıl yapılır, Sağlıklı uzun saçlar için bakım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun Saç ve Saç Bakımı Hakkında

Uzun Saç ve Saç Bakımı Hakkında

saç bağlamak rüyada kırık toka görmek rüyada saç bağlamak kırık tarak görmek teli Uzun Saç ve Saç Bakımı Hakkında (unisex) Konu her ne kadar kadınlarla ilgili olsa da erkekleri de ilgilendiriyor. Daha doğrusu saç uzatmak isteyen ve uzatan herkesi. Yaptığım araştırmalarımda güzel bir kaynak buldum ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Daha fazla uzun saçlı bireyler görmek dileği ile. · Tek bir...
  2. Uzun saçlar için bakım önerileri

Uzun saçlar için bakım önerileri

uzun saçlar için bakım, maskeleri, önerileri, kürler, karışımlar, doğal yöntemler burada arkadaşlar. Uzun saçalr elbette ki çok hoş olur. Zira her güzelliğin, kötü bir yanı vardır. Uzun saçlarda da kötü olan bakımıdır. Oldukça zor olan uzun saç bakımı hakkında sizlere öneriler sunuyoruz Melek'ler. Uzun saçların bakımı normal uzunlukta saç bakımından daha zordur. Sadece yıkayıp kurulamak...
  3. Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler Selam kızlar sizin sitenizde ki güzellik önerilerinin bir çoğunu denedim ve gerçekten de memnun kaldım. Şimdide sizden Sağlıklı uzun saçlar için öneriler istiyorum. Şimdiden sağolun hanımlar:)
  4. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  5. Sağlıklı saçlar için Saç Bakımı Nasıl Olmalı

Sağlıklı saçlar için Saç Bakımı Nasıl Olmalı

Saç Bakımı Nasıl Olmalı Saç Bakımı Nasıl Yapılmalı Güzelliğin çerçevesi saçlarımızdır ve bunun içinde sağlıklı saçlara sahip olmak şarttır Melek'lerim. Peki sağlıklı saçalra sahip olmak için, saç bakımı nasıl yapılmalı, öğrenelim mi? O zaman buyrun :) Öncelikle Saç bakımında en önemli adım, doğru şampuan ve saç kremi seçimidir. Saç kremi, saçın sadece uç kısımlarına uygulanmalıdır. Saç...

Sayfayı Paylaş