gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

uzun saçı tararken DİKKA!!!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Uzun saçları taramak çok zordur çünkü uzun oldukları için çok daha çabuk kırılıyor ve tararken zorluk çekiyoruz.Artık saçlarınızı tararken strese girmemek için ve saçlarınızı tarama sonucu kırmamak için bir kaç öneri:)
    Saçım çok uzun, tararken zorlanıyorum
    İnce telli ve uzun saçlar yıkadıktan sonra birbirlerine dolanırlar. Tararken de kişiye cehennem azabı çektirirler. Bunu önlemek için kayısı özlü şampuanlar ve saç kremleri kullanın. Kayısı özünün içindeki yağ, saçların içiçe geçmesini önler.

uzun saçı tararken DİKKA!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Perçemli/kahküllü uzun saçlar

Perçemli/kahküllü uzun saçlar

uzun saçlar perçemli saç modelleri perçemli uzun saç modelleri 2010 Uzun saçta kahküller çok gözalıcı ve havalı duruyor.Değişik ve dikkat çekici saç modeli isteyenler için ideal.İster sadece kahkül kestirin ister biraz daha hareket için kahkül ve kat verdirin.:)
  2. Yaza Uzun Saçlarla Girin

Yaza Uzun Saçlarla Girin

Meleklerim biliyorsunuz bu yaz uzun saç acayip moda olacak bizde napıyoruz o kısa saçlarımızı önerilerime uyarak hemen uzatıyoruz .. Saçı kısa olanlar için, hızlı ve sağlıklı bir biçimde saç uzatma bilgileri vermek istedim. Bu sezon uzun saçlar moda. Saçınızı sağlıklı bir biçimde uzatmak istiyorsanız bu bilgilerin size faydalı olacağını düşünüyorum. Kurumadan ve kırılmadan, olabilecek en...
  3. 2012 Uzun Saç Modelleri

2012 Uzun Saç Modelleri

saç modelleri 2012 uzun saç modelleri uzun saçlar kısa saç modelleri saç renkleri modası hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kadınların en büyük silahı olan saçlarında bir modası var melekler...Her yıl saçlarında rengi modeli ve uzunlukları değişiyor...Uzmanlara göre ise 2012 yılında uzun saçlar moda olacakmış... Uzun saçlarınıza takacağınız birbirinden şık saç bantlarıyla...
  4. Saçını tararsa beyni duruyor!

Saçını tararsa beyni duruyor!

13 yaşındaki genç kızın, statik elektrikle teması beyninin durmasına sebep oluyor. Genç kızın durumu 2008’de bir sabah okul hazırlığı yaptığı esnada fark edildi. Kızının saçını fırçalarken bir anda yere düştüğünü ve dudaklarının morardığını belirten anne, kızının fenalık geçirdiğini düşündü. Hemen sağlık görevlisi çağırdıklarını ve çok korktuğunu söyledi. Doktorlar, nadir rastlanan bu...
  5. Uzun Siyah Saç Modelleri

Uzun Siyah Saç Modelleri

Uzun Siyah Saç Modelleri istiyorum sizden. Saçlarım uzun ve siyaha boyatmayı düşünüyorum acaba nasıl duracak diyede örneklerini görmek istiyorum :)

Sayfayı Paylaş