gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Uzun Saçlar İçin Evde Gelinbaşı Yapılışı (video)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evde gelin başı, evde gelin saçı nasıl yapılır, gelin saçı yapımı

Sevgili melekler, etrafımızdan mutlaka duymuşuzdur, kuaförde gelin saçını yaptırıp beğenmeyenleri. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için istediğiniz modeli kendiniz de evde yapabilirsiniz. Elbetteki bunun için el yatkınlığı gerekir. Eğer kendinize güveniyorsanız kendinizin ya da bir arkadaşınızın gelin saçını evde istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Hiç olmazsa düğün öncesi bir deneme yapabilmeniz açısından işte videolu anlatımla uzun saçlar için çok şık bir gelin saçı modeli..:)

Uzun Saçlar İçin Evde Gelinbaşı Yapılışı (video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzun ve güçlü saçlar için..

uzun ve güçlü saçlar için..

güçlü saçlar için güçlü saçlar zeytinyağı saçı uzatırmı zeytinyağı saç uzatırmı ile saç uzatma kızlar bu gün derya baykalı izledinizmi bilmiyorum ama bir kadın vardı ismini unuttum kozmelog muş ve derya baykalın sacına bir maske yaptı kolay ve uğraştırmıyor hoşuma gitti bir denicem sizede yazayım dedim.daha çabuk uzamasını ve güçlenmesi sağlıomuş 2 kaşık saf zeytin yağı 1 kaşık buğday...
  2. Erkekler için uzun saç modelleri

Erkekler için uzun saç modelleri

erkeklerde uzun saç bakımı erkek uzun saç modelleri erkek modelleri 2010 bere bakımı Erkeklerin saç uzatması olayına sizler nasıl bakıyorsunuz ama bazılarına hakkaten yakıştığı gibi bazılarındada inanılmaz itici bir görüntü teşkil ediyor bana göre.
  3. Uzun saçlar için bakım önerileri

Uzun saçlar için bakım önerileri

uzun saçlar için bakım, maskeleri, önerileri, kürler, karışımlar, doğal yöntemler burada arkadaşlar. Uzun saçalr elbette ki çok hoş olur. Zira her güzelliğin, kötü bir yanı vardır. Uzun saçlarda da kötü olan bakımıdır. Oldukça zor olan uzun saç bakımı hakkında sizlere öneriler sunuyoruz Melek'ler. Uzun saçların bakımı normal uzunlukta saç bakımından daha zordur. Sadece yıkayıp kurulamak...
  4. Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler Selam kızlar sizin sitenizde ki güzellik önerilerinin bir çoğunu denedim ve gerçekten de memnun kaldım. Şimdide sizden Sağlıklı uzun saçlar için öneriler istiyorum. Şimdiden sağolun hanımlar:)
  5. Evde Romantik Gelin Saçı Modeli Yapılışı (video)

Evde Romantik Gelin Saçı Modeli Yapılışı (video)

evde gelin saçı yapımı, evde gelin başı yapımı, evde gelin başı nasıl yapılır Sevgili melekler, eğer eliniz yatkınsa ve kuaförlerin yaptığı abartılı gelin saçı modellerinden hoşlanmıyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız video çok işinize yarayacaktır. Biraz el marifeti biraz da dikkatle kendiniz ve arkadaşlarınız için uygulayabileceğiniz harika romantik gelin saçı modeli paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş