gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uzun Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Uzun Sözler var mı acaba sitenizde yoksa lütfen anlamlı ve güzel olan Uzun Sözleri paylaşıma açın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Uzun Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler Uzun Sözler Mesajlar Uzun sözler arayan misafirilerimiz için ve siz sevgili melek'lerimiz için, anlamı en güzel olan yeni uzun sözleri bu yazımızda paylaşıma açıyoruz Melek'ler! Anlamlı ve güzel uzun sözler sevdiklerinize duygularınızı anlatabilmenin en güzel yolu olsa gerek günümüde mesajlar sizlere Uzun Sözler Uzun Mesajlar Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden...
  2. Behzat Ç Uzun Geceler sözleri

Behzat Ç Uzun Geceler sözleri

Behzat Ç Uzun Geceler sözleri Behzat Ç 56. bölümde çalan Uzun Geceler şarkısı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Behzat Ç. dizisinin 56. böülümünde çalan Uzun Geceler adlı şarkının sözlerini ,bize gelen yoğun istekler üzerine sizlerle paylaşıyoruz. Uzun geceler boyunca, düşünü sardım doyunca Kurak mevsimler boyunca, nergis düşledim doyunca Derdine derman olup, gönlüne ferman...
  3. En Anlamlı Uzun Aşk Sözleri

En Anlamlı Uzun Aşk Sözleri

en anlamlı uzun aşk sözleri arıyorum dostlar, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? cevap verirseniz, çok minnettar olacağım.
  4. En güzel uzun manalı ve özlü sözler

En güzel uzun manalı ve özlü sözler

uzun güzel sözler manalı sözler uzun özlü uzun sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımıza özlü ve güzel sözler arayan herkese, birbirinden güzel anlamlı sözler sunuyor ve "bu sözler uzun olsun istiyorum" diyenler için de bu sözler uzun ve de çok güzel diyoruz :) Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen...
  5. Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014

Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014

sevgili için sözler sevgiliye söylenecek sözler sevgili için güzel sözler Sevgili melekler, sevgililer birbirlerinden her zaman güzel sözler duymak isterler. Özellikle de kadınlar bu konuda çok daha fazla hassastırlar. Eğer siz de sevgilinizden güzel sözler duymak istiyor ve duyamıyorsanız, şimdi paylaşacağımız sözleri sevgilinize gösterip ilham almasını sağlayabilirsiniz..:) Bir...

Sayfayı Paylaş