gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Uzun Süre Kalıcı Kızıllık

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

saçtaki kızıllık nasıl gider [​IMG] Profesyonel kuaförlerin tercih ettiği Majırouge ve Luocolor kızılları Rubilane teknolojisi ile yenilendi! Rubilane™ ‘ı çok kuvvetli renklendirme gücüne sahip yeni jenerasyon bir molekül olarak tanımlayabiliriz. Saç tellerine derinlemesine nüfuz eder,yoğun ve parlak bir bakır kızılı yansıtır. Rubilane™ teknolojisi 3 devrimci avantaj sunuyor:Saf ve çok parlayan saçlar, uzun süre kalcı renk, saç dibinden ucuna kadar değişiklik göstermeyen bir renklendirme sağlar.

Majirouge’un Kırmızıları Rubilane™
    Eksiksiz dişiliğinizi yansıtabilmek için yoğun sofistike kızıllar arıyorsanız,hem cezbedici olup hemde beyazlarınızı kapamayı arzu ediyorsanız, Majirouge’un kızıl Rubilane™ nüansları tam size göre. Etkileyici bir kızıla cesaret edebilmek için kızılın imzasına başvurun: renk ışınları saçlarınız hareket ettikçe görünür hale gelsin ve görünümünüze izini bıraksın.

Luocolor Rubilane™ kızılları
    Modernliğinizin bir simgesi olarak, siz avant-garde bir kadınsınız, elegan ve hafif bir kırmızı arıyorsunuz ve Luocolor’ın kızılı Rubilane nüanslarını seçiyorsunuz. Saçlarınıza parlaklık veren taze ve ışıklı kızıllar: Sizi öne çıkartmak ve sadece size özel bir görünüme sahip olabilmek için. 8 yıkama sonrası bile saç rengi daha da canlı ve ışıl ışıl bir görünüm kazanır.

2. efsuni55

efsuni55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Uzun Süre Kalıcı Kızıllık
    ben tam anlayamadım bunu biz hazır boy olarak market veya kozmetikçilerden bulabilir miyiz??
    tesekkürlerr

Uzun Süre Kalıcı Kızıllık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rimel nasıl uzun süre kalıcı olur.. ????

rimel nasıl uzun süre kalıcı olur.. ????

kalıcı rimel ruj nasıl kalıcı olur saç rimeli saç rimelleri Ok gibi kirpikler Kirpikleriniz için de suya dayanıklı rimelleri tercih edin öncelikle. Kısa kirpikleri uzun göstermek de yeni ürünlerle şimdi çok kolay. Pisayada sırf bunun için üretilmiş pek çok maskara bulabilirsiniz. Rimelin kalıcılığını sağlamak için size pudra çok yardımcı olacaktır. Önce bir kat rimel sürün. Üzerinden pudra ile...
  2. Domateslerin uzun süre saklamanın sırları

Domateslerin uzun süre saklamanın sırları

Benim annem haftada bir sebze alışverişine gider ve bir hafta boyunca bozulmadan coğu sebzesini saklayabiliyor.. Merak edip domatesi sorduğumdada bu cevabı aldım.. Saplarının cıkarılıp, sap yerleri aşağı gelecek şekilde yerleştirmektir. İnternetten de araştırdım ve aynı cevabı aldım. Umarım sizind eişinize yarayacaktır bu bilgi... Buzdolabına yerleştirmeden önce saplarını çıkartın ve...
  3. Kadınlar Uzun Süre Sır Saklayamıyor.

Kadınlar Uzun Süre Sır Saklayamıyor.

surelerin sırları Biz kadınlar sır saklamayı fazla beceremiyoruz. Tabi saklayanlarda var ama yapılan bir araştırmada kadınların çok uzun bir süre sır saklamayı beceremedikleri ortaya çıktı." Sırtımdan bir yük kalktı " diyerek öğrendiğimiz bir şeyi anlatmaya başlıyormuşuz. Uzmanlardan Michael Cox, "sırrın ne kadar önemli olup olmaması mühim değil, en az iki gün sonra sır olan...
  4. Uzun süre kalıcı makyaj M.A.C

Uzun süre kalıcı makyaj M.A.C

M.A.C türkiye M.A.C kozmetik M.A.C ruj M.A.C makyaj ürünleri uzun süre kalıcı makyaj önerileri burada arkadaşlar. Yüz mimiklerinden biridir göz kapaklarındaki çizgiler. Bunun için her ne kadar yaşılılık önleyici kremler kullansak ve ayrıca kırışıklıklar için bitkisel maskeler de uygulasak, göz kapaklarında ki o çizgiler far sürünce bir zaman sonra hep kendini gösterir Melek'ler. Hani şu far...
  5. Bronzluk Uzun Süre Nasıl Korunur?

Bronzluk Uzun Süre Nasıl Korunur?

bronzluk nasıl korunur, bronzluk nasıl kalıcı olur, bronzluğu korumak Sevgili melekler, yaz boyunca keyifle güneş altında kalıp bronzlaştırdığınız teninizin bu güzel rengini uzun süre korumak istersiniz. Ya da solaryum salonlarında elde ettiğiniz bronzluğun daha kalıcı olmasını arzularsınız. Bunun için yapmanız gereken birkaç basit uygulama var. Bu uygulamaları tatbik ettiğiniz sürece bronz...

Sayfayı Paylaş