gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Uzun süre sonra ilk kez tarkan canlı yayında

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] UZUN SÜREDİR CANLI YAYINA KATILMAYAN TARKAN, DOĞANIN KORUNMASINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN NTV ANA HABER BÜLTENİNDE BANU GÜVEN'İN KONUĞU OLDU.

Heyecanlı olduğu gözlenen Megastar'ın Doğa Derneği için yaptığı Uyan şarkısının klibi ilk kez yayınlandı. Orhan Gencebay'ın da telefonla bağlandığı programda ünlü ikili doğanın korunması için herkesin duyarlı olması gerektiğini söylediler ve bu konuda çalışmalarının süreceğini sözlerine eklediler.

Uzun süre sonra ilk kez tarkan canlı yayında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cildinizin uzun süre parlak, canlı ve gergin kalmasını ister misiniz ?

Cildinizin uzun süre parlak, canlı ve gergin kalmasını ister misiniz ?

Cildinizin uzun süre parlak, canlı ve gergin kalmasını ister misiniz ? Cildinizin parlak, canlı ve gergin kalmasını bunun için çok fazla zaman harcamanıza, market market dolaşmanıza gerek yok. Kolayca bulunan sebze ve meyveleri öğünlerinize eklemeniz yeterli… • Spagetti sosuna havuç rendeleyin. Varlığını bile fark etmeyeceksiniz ve içerdiği karoten cildinizi besleyecek. • Ispanağın taze...
  2. Tuğçe Kazaz Uzun Aradan Sonra İlk Kez Tv'de

Tuğçe Kazaz Uzun Aradan Sonra İlk Kez Tv'de

BİR SÜRE YUNANİSTAN'DA YAŞAYAN TUĞÇE KAZAZ, UZUN BİR ARADAN SONRA İLK KEZ BİR TELEVİZYON PROGRAMINA ÇIKTI. Mankenliğin yanı sıra 'Kampüsistan' isimli dizide rol alarak oyunculuğa adım atan Tuğçe Kazaz, 'Çin Geçidi' isimli korku filmiyle yakında sinemaseverlerin karşısına çıkacak. CNNTÜRK'te Meral Okay ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu 'Nası Yani?' programına konuk olan Kazaz, 3,5-4 yıl sonra...
  3. İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

İyileştikten Sonra İlk Kez Sahnede

Murat Göğebakan'a tekrar geçmiş olsun diyor ve haberimize geçiyoruz arkadaşlar :) KAN KANSERİNE YAKALANDIĞI İÇİN UZUN SÜREDİR SAHNE ALAMAYAN ŞARKICI MURAT GÖĞEBAKAN HAYRANLARINA KAVUŞTU. KONSERİNİ 3 BİN KİŞİ İZLEDİ Lösemi hastalığını yenerek sağlığına kavuşan şarkıcı Murat Göğebakan, uzun bir aradan sonra WOW Kongre Merkezi'nde düzenlenen organizasyonda sahne aldı. Özel bir dershanenin...
  4. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  5. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...

Sayfayı Paylaş