gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

uzun süreli ilişki

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

uzun süreli ilişkinin bitmesi kedi resmi göster uzun süreli ilişki ilişkide heyecanın bitmesi İlişkiye başlamak kolyadır ama devam etmesi için aynı şeyi söylemeyeceğim melekler.Her iki tarafında kendine göre sorumlukları vardır.Hem kendiniz mutlu olup hem karşınızdaki mutlu edeceksiniz.Yeri geldiğinde alttan almayı bilip ,yeri geldiğinde dişlerinizi göstereceksiniz.Herşey emek ve çaba ister bunu asla unutmayın.

Uzun sürmesini istediğiniz ilişkilerde üstünüze çok görev düşüyor. Sadece duygusal bazda yoğun olmak yetmez. Sevgiliniz ile uyumluluğunuzda önemlidir.Uzun süren ilişkilere bakıldığında çift arasındaki farklılıklar oldukça fazla olur. Çünkü zıtlıklar birbirini çeker. Çok iyi anlaşan ve her konuda uzlaşan çift sağlıklı değildir. Çiftler arasında abartıya kaçmamak şartıyla anlaşamadıkların konular bulunmalı. Eğer tamamen zıt insanlarsa yürütmek imkansızlaşır. Eğer her gününüz kavgayla geçiyorsa mantıklı düşünmenin vakti gelmiştir. Öncelikle sorun yaptığınız şeyleri seçip önünüze serin vazgeçebildiklerinizi seçip çözüme kavuşturun. Problemi anlamak çözmenin yarısıdır.
    Problemleri düşündüğünüzde bitmesi imkansız bir liste çıkarsa karşınıza çözümünün zor yada imkansız olduğunu görürseniz vazgeçme zamanı gelmiş demektir..
    Belli bir süreden sonra Heyecan, mutluluk, kalp çarpıntısı mide krampları yaratan aşk, yerini sevgiye bırakır. Sevgi ise içinde sorumluluk, şevkat, bağlılık, istenilsede bırakılamamaya bırakır. Heyecan eskisi gibi değildir. Ama bir türlü bırakamazsınız. Alışmaktır bir nevi..Yaratıcılığınızla sevginin içine heyecanlar katabilirsiniz umudunuzu yitirmeyin..

Buna kesinlikle katılıyorum;
    Uzun süren ilişkilere bakıldığında çift arasındaki farklılıklar oldukça fazla olur. Çünkü zıtlıklar birbirini çeker.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hep derdim hele bi başlayalım da gerisi elbette gelir Bir işe başlamak bitirmenin yarısıdır dıye..
    Anladım hiçte deilmiş aksine sorumluluklar dahada artıyormuş.

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle öyle değil canım.hemde sorumlukların öyle bir artıyor ki bazen altından kalkamayacak duruma geliyorsun.

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum emegine saglık bebegim :kiss:

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    saol bitanem:kiss:

6. kkaannttuurr

kkaannttuurr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uzun ilişki çok emek isteyen bisey ama evlenince sonuçta uzun uzun beraber olacaksın bence bu süre cok uzatılmamalı sadece birbirini tanıyıncaya kdr yeterli oldugunu düşünüyorum.

7. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bence birbirne saygı ve güven oldukca ilişkilerde yürür

8. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık kelebeğim.

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle noktasına virgülüne kadar herşeyine katılıyorummm birtanem....

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    zıt kutuplar birbirini cekiyormus cidden simdi türkiye geneline mi desem evli insanların geneline bakalım desem zıtlar kavgalar eksik olmaz ama kavga ettikleri kadar anlastıkları sustukları günlerde olur :D zıt kutuplar cekiyor iste :d

uzun süreli ilişki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk listesi kısa, ilişkileri uzun

Aşk listesi kısa, ilişkileri uzun

Ozan Güvendik'le birliktelik yaşayan Aysun Kayacı, magazin dünyasında sürekli eski sevgilileriyle pişti olan ünlülere göndermede bulundu. Ekim ayında yayınlanacak olan Sessiz Gemiler adlı diziye hazırlanan Aysun, "Evli bir adama aşık bir kadını oynuyorum. Canlandırdığım karakterin çok tartışılacağına eminim. Aşık olduğum adamın ilk bölümde evli olduğunu öğreniyorum. Gerçek hayatta böyle...
  2. uzun süreli telefon konuşması beyne ve kulağa zararlı...

uzun süreli telefon konuşması beyne ve kulağa zararlı...

telefonla konuşmanın zararları telefonla çok konuşmanın zararları uzun süre fazla çok Ege Üniversitesi Temel Tıp Bilimleri öğretim üyelerinden Doç. Dr. Murat Pehlivan, cep telefonunun zararları konusunda önemli uyarılarda bulundu. Ege Üniversitesi Temel Tıp Bilimleri öğretim üyelerinden Doç. Dr. Murat Pehlivan, bebekler ve çocukların cep telefonlarından uzakta tutulması ve uzun süreli telefon...
  3. uzun süreli ilişkileri ilk günkü heycanına döndürmek???

uzun süreli ilişkileri ilk günkü heycanına döndürmek???

selam arkadaşlar daha yeni katıldım aranıza hemen bi hışım derdimi paylaşim dedim... uzun süreli bi ilişkim var benim 1,5 seneden fazla.ama malum ilk günkü gibi değil herşey.... sizce heycanı arttırmak ilişkimize can katmak için neler yapmalıyımm
  4. Uzun süreli Porselen zerafeti için bunları bilin meleklerim

Uzun süreli Porselen zerafeti için bunları bilin meleklerim

Porselen bakımı Porselen aksesuarlar Hepimizin evinde porselen ürünler mevcuttur tabiki meleklerim. Ben çok fazlasnıda kırdım. Kırılan porselenlerle keserek bileziğe dönüştürebiliriz ama konumuz o değil:) Ben bugüne kadar porselenlerin özel bir bakım istediğini bilmiyordum. Bu günden sonra hep birlikte biliyor olacağız:) Buyrun porselen aksesuarlar için öneriler; Porselenlerinizi ateşle...
  5. Uzun süreli bir ilişkinin sırları burda

Uzun süreli bir ilişkinin sırları burda

Hepimiz aptalca şeyler söyler ve yaparız. Bu insan olmanın bir parçası. Sadece bireysel olarak bir mücadele içinde değiliz; aynı zamanda ilişkiler açısından belli zorluklarla karşı karşıyayız. İyi bir ilişkide (insan olmanın üç zorlu parçasından biri), iniş çıkışlara rağmen ayakta durmak için, direnç göstermekten daha önemli bir şey yoktur. İlişki direnci, ilişki bir yara aldığında bunun...

Sayfayı Paylaş