gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uzun süren adet kanaması hakkında sorularımı cevaplar mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim adetim çok uzun sürüyor, yaklaşık 8-10 gün kadar, bu durumu arkadaşlara sorduğumda ise yumurtalarımın kaliteli olduğunu söylüyor böyle bir durum var mı ? Yani bu uzun sürme durumuna takmalı mıyım ? Bir hastalık vs olabilir mi arkadaşlarım bu ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Uzun süren adet kanaması hakkında sorularımı cevaplar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağLadın mı sorusuna aLternatif cevapLar..(:

ağLadın mı sorusuna aLternatif cevapLar..(:

ağladın mı sen? + yok sen bu soruyu sor diye gözüme parmağımı soktum - ağladın mı sen? - yok, dikkat çekmeye çalışıyorum. -?! +evet -ağladın mı sen? ahöö abi replikler karıştı yaa. - ağladın mı sen? * evet.göze iyi geliyormuş. - ağladın mı sen? + aslında hayır. ağlarsam yüzümün alacağı hale bakıyordum. - ağladın mı sen ? + evet ağladım, zamanında çok ağladım. ama artık o acı günler...
  2. Uzun süren adet kanamalarına dikkat!!!!

Uzun süren adet kanamalarına dikkat!!!!

Kadın hastalıklarının önemli belirtiler gösterebileceği, bu belirtilerin mutlaka dikkate alınması gerektiği belirtildi. Adet kanamasının normalden uzun sürmesi durumunda, kanamanın bitmesi beklenmeden hekime başvurulması gerektiği vurgulandı. Kemer’de düzenlenen Türk-Alman Jinekoloji Derneği Kongresi’ne katılan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cihat Ünlü, kadın...
  3. Kısa süren adet kanaması hakkında sorularım var

Kısa süren adet kanaması hakkında sorularım var

Kızlar adetim 2 günde bitiyor. Düzenide yok denilebilir. Bu düzensizliğin ve reglin yani adetin kısa sürmesinin ne gibi sonuçları yada sebebi olabilir.
  4. Adet Düzensizlikleri Hakkında Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları

Adet Düzensizlikleri Hakkında Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları

adet düzensizlikleri adet düzensizlikleri nedenleri Pek çok kadının derdi olan adet düzensizlikleri önlem alınmazsa anne olma hayalini suya düşürebiliyor melekler . Bunun için bu tip rahatsızlıklar takip edilmeli ve bir jinekologtan yardım alınmalıdır. Bu makalemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Cihat Ünlü'den adet düzensizlikleri nedenleri ile ilgili bilgiler alacağız......
  5. Sirkeyle Zayıflanır mı Sorusunun Cevabı...

Sirkeyle Zayıflanır mı Sorusunun Cevabı...

Bu konu; sigarayla zayıflanır mı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, keskin kokusu ve tadı sebebiyle pek çok kişi sirkeden hoşlanmaz. Oysa sirkenin insan sağlığına pek çok faydası var. Son zamanlarda halk arasında hızla yayılan bir konu da özellikle sabahları içilen sirkenin zayıflatıp zayıflatmadığı. Bu konumuzda sizlere Uzman Diyetisyen Işın Sayın 'ın sirkenin zayıflatma...

Sayfayı Paylaş