gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Uzun ve Açık Gelin Saçı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

açık gelin saçı modelleri gelin saç modelleri açık saç saçı 2010
    Bence gelin saçı topuz olmalıdır helede saçınız uzunsa güzel bir topuz modeli harika olur...Ama siz benim gibi düşünmeyebilirsiniz ve saçınızı topuz yaptırmak isteyemebilirsiniz...Ozaman size beğeniceğinizi tahmin ettiğim uzun ve açık gelin saçı modellerini sunuyorum gelin adayı meleklerim :tik:

2. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kır düğünleri için ideal :) Teşekkürler

Uzun ve Açık Gelin Saçı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin duvak ve taç gelin saç modelleri

gelin duvak ve taç gelin saç modelleri

uzun duvaklı saç modelleri duvaklı saç modelleri gelin taclı sac taçlı gelin saçı 2011
  2. Yeni uzun saç modelleri ve renkleri

Yeni uzun saç modelleri ve renkleri

uzun sac modelleri seda demir saç modeli pelin karahan saç kesimi pelin karahan yeni sac modeli rengi nedir Yepyeni uzun saç modelleri ve renklerini sizler için paylaşıyorum
  3. Uzun ve düz saç modelleri

Uzun ve düz saç modelleri

uzun saç, düz saç, modelleri, şekilleri ve dahası burada arkadaşlar Saçlarınız düz ve uzun. Artık saç şeklinizi değiştirmenin zamanı da geldi. O halde sizde doğru adrese geldiniz Melek'ler:) Çünkü, bu yazımızda sizlere yılın düz ve uzun saç trendlerinden örnekler sunuyoruz:A
  4. Uzun ve Katlı Saç Modelleri

Uzun ve Katlı Saç Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Uzun Ve İnce Gelin Adaylarımıza Gelinlik Modelleri....

Uzun Ve İnce Gelin Adaylarımıza Gelinlik Modelleri....

Uzun Boylu Gelin Adayları İçin Gelinlikler Uzun Ve İnce Gelinlere Gelinlik Modelleri Uzun boylu ve ince bedene sahipseniz sakın üzülmeyin genç kızlar..Gelinlik içinde nasıl dururum diye tasa etmeyin ...İşte sizlere göre gelinlik modellerimiz var...Hem siz mutlu olun hemde sizi mutlu ettiğimiz için biz de... Uzun ve ince gelinler için gelinlik modelleri Uzun boylu ve zayıf gelinler...

Sayfayı Paylaş