gebe
  1. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

uzun ve güçlü saçlar için..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında dj_oznur_24 tarafından paylaşıldı.

güçlü saçlar için güçlü saçlar zeytinyağı saçı uzatırmı zeytinyağı saç uzatırmı ile saç uzatma kızlar bu gün derya baykalı izledinizmi bilmiyorum ama bir kadın vardı ismini unuttum [​IMG] kozmelog muş ve derya baykalın sacına bir maske yaptı kolay ve uğraştırmıyor hoşuma gitti bir denicem sizede yazayım dedim.daha çabuk uzamasını ve güçlenmesi sağlıomuş
    2 kaşık saf zeytin yağı
    1 kaşık buğday yağı(buğday tohumu yağı dedi)
    1 yumurta sarısı

haftada 1 kez 1 saat sacınızda tutacaksınız ama bir şeyle sarmanız gerekiyormuş:Dancing_furious:

2. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: uzun ve güçlü saçlar için..
    uzatırmı acaba

3. zeyna

zeyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende deneyeyim bakalım ay her duydugumu deniyorum yakında sac kalmayacak :)emegine saglık canım

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

emeğine sağlık canım

5. helomoto

helomoto Forum Okuru

ben tarıfe udum
    ben 3 corba kasıgı zeyınyağ ve 2corba kasığı balı karıstıcam saclara ıy gelıp upuuuzun yapıymıs*.

uzun ve güçlü saçlar için.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler için uzun saç modelleri

Erkekler için uzun saç modelleri

erkeklerde uzun saç bakımı erkek uzun saç modelleri erkek modelleri 2010 bere bakımı Erkeklerin saç uzatması olayına sizler nasıl bakıyorsunuz ama bazılarına hakkaten yakıştığı gibi bazılarındada inanılmaz itici bir görüntü teşkil ediyor bana göre.
  2. Uzun ve sağlıklı saçlar için 8 öneri...

Uzun ve sağlıklı saçlar için 8 öneri...

Uzun ve sağlıklı saçlar için 8 öneri Uzun, parlak ve dolgun saçlara sahip olmak, her kadının rüyası... Harper's Bazaar dergisi, 'başdöndüren' saçlar için yapılması gerekenleri şöyle sıraladı... 1. FIRÇANIZ DOĞAL OLSUN Her gün taramak saçların aşınıp, kırılmalarına sebep olabilir. Plastik fırçanızı atıp, yerine doğal kıllardan yapılmış bir fırça alın. Bunlar saçlarınızı fırçaladığınızda...
  3. Uzun saçlar için bakım önerileri

Uzun saçlar için bakım önerileri

uzun saçlar için bakım, maskeleri, önerileri, kürler, karışımlar, doğal yöntemler burada arkadaşlar. Uzun saçalr elbette ki çok hoş olur. Zira her güzelliğin, kötü bir yanı vardır. Uzun saçlarda da kötü olan bakımıdır. Oldukça zor olan uzun saç bakımı hakkında sizlere öneriler sunuyoruz Melek'ler. Uzun saçların bakımı normal uzunlukta saç bakımından daha zordur. Sadece yıkayıp kurulamak...
  4. Uzun ve Katlı Saç Modelleri

Uzun ve Katlı Saç Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler

Sağlıklı uzun saçlar için öneriler Selam kızlar sizin sitenizde ki güzellik önerilerinin bir çoğunu denedim ve gerçekten de memnun kaldım. Şimdide sizden Sağlıklı uzun saçlar için öneriler istiyorum. Şimdiden sağolun hanımlar:)

Sayfayı Paylaş