uzun zaman oldu size danışmayalı:D

fırtına bana bizzat denenmiş önerilerle gel:D:D
hem değiştigim şampuanın haddi ve hesabı sayısız bebemm hehe rüyamm bn diyim dogal yöntem sen diyin aktar sarı saclı esmer hahahaha
ecoşum senin dötün cok hassas ozamn muhahaha ama önerilerini dikkate alıcam buldozer cıldırıınnn:D
yaa arıza arızalık yapma benim daha 39 ma cok var sac durumum okadarda vahim diil yani:D:D

saçların için bitki derman kullan canım eczanede satılıyor..biraz pahalı ama süperrrrrrrrr....ayakkabı olarakta yaz geldi sandelet veya spor ayakkabı kullanmanı tavsiye ederim..........isilikler içinde ben dove sabununu kullanıyorum gerçekten güzelllllllll veya seba med in yüz yıkama jelini her ikiside süperrr....isilikler kremle falan düzelcek bişey degil yanlızca akşamları yatmadan cildini bunlarla temizle ve sabahta yıka..güneş kreminide sür................eger bunlar işe yaramazsa isilik olan kısma limon suyu sur iki veya 3 kullanımda etkisini gösteriyor....mucuxxx

Roccocum yüz şeklini bilmediğmiz için saç şekli tavsiye edemem ama cilt bakımın için effectin meyve asitli maskesini tavsiye edebilirim cildin üst tabakasını meyve asitleriyle soyduğu için cildindeki pürüzler ,lekeler vs.sorun olmuyor kurtuluyorsun...Saçların için ise I+M in onarıcı kenevirli şampuanını veya hacim verici buğday filizi şampuanını denemeni şiddetle tavsiye ederim hiç pişmanlık duymazsın ben çok memenunum
ShampooRepairHanf-b.jpg

Geri