gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

V.c andrews-gazap tohumları

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

vc andrews gazap tohumları gazap tohumları kitap özeti özeti özet
    SERİNİN 3. KİTABI SIRAYLA OKUMANIZDA FAYDA VAR

KİTAP ADI: GAZAP TOHUMLARI
    YAZARI: V.C ANDREWS
    SAYFA: 320
    ÇEVİREN: FÜSUN DORUKER
    YAYINEVİ: ALTIN KİTAPLAR
    TÜRÜ: ROMAN

Akşamüstleri gölgeler uzamaya başlarken, Paul'ün mermer heykellerinden birinin yanına sessizce oturup, asla unutamadığım geçmişi ve erişmek istemediğim geleceği fısıldamalarını izlerdim. Yükselen ayın soluk ışıklarında dağılan sis, başka türlü davranmış olmam gerektiğini anımsatırdı bana. Ama ben içgüdüleriyle yönetilen bir insanım ve asla değişemeyeceğime inanıyorum. Bugün saçlarımın arasında ilk akları gördüm ve yakında büyükanne olacağım aklıma geldi. Acaba nasıl bir babaanne olacağım? Nasıl bir anne oldum? Chris'in gelip tatlı mavi gözleriyle bana solan bir kağıt çiçek olmadığımı söylemesini bekleyerek oturuyordum. Yanıma oturup kolunu omzuma atınca başımı göğsüne yasladım. İkimiz de kendi öykümüzün artık sona ermekte olduğunu, bundan sonrasının oğullarımız Jory ile Bart'a kaldığını biliyorduk. Şimdi onlar yaşamlarını kendilerince anlatacaklar size.(

V.c andrews-gazap tohumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tohumlar...

tohumlar...

1)O Sabah güneş yine her zamanki gibi yükselmiş, ısı ve ışınları bereketli topraklar üzerine cömertçe göndermeye başlamıştı. Ali dayı, sabah namazından hemen sonra yola koyulmuştu. Tarlasına ha vardı, ha varacaktı. Başını kaldırıp güneşe baktı. 2)- Allah'a şükürler olsun, diye mırıldandı.. Arabanın üstünde, uykusundan henüz uyanmış olan küçük Abdullah merakla başını kaldırıp babasına...
  2. V.c andrews-çatı

V.c andrews-çatı

SÜPER BİR SERİ HAYATIMDA İLK OKUDUGUM SERİ KİTAPLAR DİYEBİLİRİM BİR BASLADIM VE BIRAKAMADIM ....BİRAZ UZUN SÜRECEK BİR SERİYİ BİTİRMENİZ AMA DEGER:) KİTAP ADI:ÇATI YAZARI:V.C ANDREWS SAYFA: 386 ÇEVİREN: FÜSUN DORUKER YAYINEVİ: ALTINKİTAPLAR TÜRÜ: ROMAN Christopher ,Corinne , Cathy ve Chris’den oluşan Dollanganger Ailesi , her şeyin iyi gittiği bir hayat sürmektedirler. Bu mutlu...
  3. v.c andrews-çatıdaki rüzgar

v.c andrews-çatıdaki rüzgar

SERİYE DEVAM........SERİNİN 2. KİTABI KİTAP ADI: ÇATIDAKİ RÜZGAR YAZARI: V.C ANDREWS SAYFA: 318 ÇEVİREN: FÜSUN DORUKER YAYINEVİ: ALTINKİTAPLAR TÜRÜ: ROMAN Kaçtığımız gün ne denli genç, ne kadar canlıydık. Karanlık, boğucu, sıkıcı odadan kurtulup güneye doğru yol alan otobüste nasıl da mutluyduk ama göstermiyorduk. Pencere kenarına oturmuş, gördüğümüz her şeyden ürkerek, sessizce...
  4. V.c andrews-çatıdaki dikenler

V.c andrews-çatıdaki dikenler

KİTAP ADI: ÇATIDAKİ DİKENLER YAZARI: V.C ANDREWS SAYFA: 390 ÇEVİREN: SERDAR TUGCU YAYINEVİ: ALTIN KİTAPLAR TÜRÜ: ROMAN Cathy ve Chris geçmişin trajedilerini ve günahlarını peşlerinden sürükleyerek sonunda uzun süre saklı tutuldukları Foxworth Hall’e dönerler. Büyük uğraşlara rağmen bir kara bulut gibi üstlerine çöken geçmişlerinden bir türlü kopamazlar. Zalim anneleri tarafından günlük...
  5. V.c. Andrews

V.c. Andrews

V.C. ANDREWS romanlarını okuyan varmı? tavsiye ederim herkese eski kitaplar ama kadın harika yazıyor..

Sayfayı Paylaş