gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

v9tr toolbar nasıl kaldırılır acil yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. o kadar çok siteye girip çıkıyorum ki olacağı buydu.V9tr toolbar yapıştı tarayıcıma çıkaramıyorum.Yardım edebilirmisiniz bana acilenn:S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle anasayfada V9 çıkan tarayıcınızın kısayoluna masaüstünde sağ tıklayın ve özellikler deyin.
    Bu bölümde hedef bul seçeneğini işaretleyin.

BUnu seçince karşınıza aşağıdaki gibi bir dosya çıkacak.

Bu pencerede tarayıcınızın ismi koyu renklli gösterilir.

Tarayıcınıza sağ tıklayın ve resimdeki gibi yolla diyerek masaüstüne kısayol oluşturun.

Ardından masaüstünüzdeki Eski kısayolunuzu silince V9 kaldırılmış olacaktır..

v9tr toolbar nasıl kaldırılır acil yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Firefox Babylon Toolbar Nasıl Kaldırılır

Firefox Babylon Toolbar Nasıl Kaldırılır

Firefox Babylon Toolbar Nasıl Kaldırılır lütfen içinden bir türlü çıkamadım bana bu konuda yardımcı olun.
  2. kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar acil yardım siğiil nasıl yok olur

kızlar parmağımın arasında ufak bir acıyla başladı herşey ilk başta su topladığını sandım daha sonra giderek büyüdü tamda yüzük parmağımın arasında artık baş edemiyoorum acısından nasıl geçiricem acil yardım edin:haydi:
  3. Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Yandex Toolbardan nasıl kurtulabilirim?

Selam herkese. Yandex toolbardan kurtulmak istiyorum.Silmemin herhangi bir yolu varmı acaba? Yardım edin lütfen .
  4. Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Nasıl Kaldırabilirim?

Search.certified-toolbar Search.certified-toolbar kaldırma Sevgili melekler, ücretsiz olarak netten indirdiğimiz bazı programlarla birlikte inerek, arama motorumuza toolbar ekleyen ve başlangıç sayfamızı değiştiren Search.certified-toolbar kaldırma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Önce denetim masası---->program ekle kaldır'a girin. Program ekle kaldır'a girdikten sonra...
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş