gebe
  1. Jaaxa

Jaaxa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Vadi'nin görüştüğü sürpriz kanal

Konu, 'Kurtlar Vadisi' kısmında Jaaxa tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kurtlar Vadisi Pusu Show Tv ile köprüleri iyece attı. Bir kanalla görüşmeye oturdu bile... Bakın o sürpriz kanal hangisi?

smi Show Tv ile bütünleşen Kurtlar Vadisi Pusu'nun kanal değiştireceği artık herkes tarafından biliniyor. Dizinin Kanal D'ye ya da atv'ye geçeceği düşünürken dizi yapımcıları herkesi ters köşeye yatırdı. Pana Film'in Kanaltürk'le pazarlık halinde olduğu söyleniyor.

Önce Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümü yayınlanmadı. "Eyvah kriz Vadi'yi de vurdu. Dizi yayından kalktı" derken dizinin yapımcılarından bir açıklama geldi. "Evet Show Tv ile aramızda maddi problemler var. Ya hallolacak, ya da dizi başka kanalda yoluna devam edecek"

KANALTÜRK'LE GÖRÜŞÜLÜYOR

Görünen o ki Show Tv ile Kurtlar Vadisi Pusu yapımcıları iyice köprüleri atmış. Çünkü kulislere göre yapımcılar Akın İpek'in sahibi olduğu Kanaltürk'le görüşme halindelermiş...

Aslında bu görüşmenin ilk işaretleri dizinin senaristlerinin ve başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın Kanaltürk'te Medyatik programına konuk olmalarıyla verilmişti. Orada senaristler daha kendilerine böyle bir soru sorulmadan "Kanaltürk'e transfer olacağımız için değil, arkadaşımıza destek vermek için bu programa katıldık" demişti...

Vadi'nin görüştüğü sürpriz kanal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. Teoman - Sürpriz.

Teoman - Sürpriz.

ne güzel süpriz bu böyle hoşgeldin boşver çabalama konuşmak zorunda değilsin hem hareketlerinden küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben... bütün gün yataktaydım yüzümde yastık izi seninse geçmişinde binlerce ağır yenilgi çok şaka yaptıysam aslında korktuğumdan beni zaten tanırsın sen.. derlerki bir yerden sonra acımaz daha fazla zaten ask kötü bir şaka anlamaya calışma her güzel sey...
  3. Kanal

Kanal

deniz araçlarının geçiş yolunu kısaltmak amacıyla ayırmak için açılan dar boğaz
  4. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...
  5. Ölülerin Birbirleriyle Görüştükleri Doğru mu ?

Ölülerin Birbirleriyle Görüştükleri Doğru mu ?

ölüler kabirde ki halleri birbirleriyle görüşürler mi ne yaparlar ne hissederler ile ilgili bilgiler burada melekler İnsanoğlunun her zaman merak ettiği konulardan biri kabir hayatı olmuştur melekler.Ölenler geri gelmediğine göre tüm gerçekleri ancak öldükten sonra göreceğiz.:) Şimdilik ayetler ve sahih hadisler rehberimiz olacak :) Beerzah aleminde birbirileriyle görüşmeleri ile ilgili...

Sayfayı Paylaş