gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vahide Gördüm Altan Gördüm Çifti Boşanacak mı ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Vahide Gördüm boşanıyor mu Vahide Gördüm ile Altan Gördüm boşanacaklar mı

Geçen sene Adını Feriha Koydum dizisinde rol alırken meme kanserine yakalanan Vahide Gördüm cephesinden üzücü bir haber geldi melekler. Söylentilere göre çift boşanacaklarmış. Vahide Gördüm 'ün eşi Altan Gördüm de bu haberler bir açıklama yapmış. Vahide Gördüm boşanıyor mu, haberin detayları şöyle...

Geçirdiği tehlikeli hastalığın ardından eski sağlığına kavuşan Vahide Gördüm sevenlerini korkutmuştu. Tüm hastalık sürecinde eşinin desteğini hep hisseden Gördüm belkide onun hep yanında olmasıyla dimdik ayakta durmayı başardı.

Tekrar dizi ve film setlerine dönen Vahide Gördüm cephesinden şaşırtan bir haber duyuldu. Hastalık sürecinde yıpranan evlilikleri bitme noktasına gelmiş. Evlerini ayırdığı söylenen ikilinin kısa zamanda boşanacağı konuşuluyormuş. Bu haberlerin asılsız olmasını diliyor ve Altan Gördümün dedikodulara verdiği esprili yanıtla son noktayı koyuyoruz.

Altan Gördüm gülerek “Eğer Vahide Hanım benden boşanıyorsa, benim haberim yok” dedi. Ünlü oyuncu, daha sonra ciddileşerek, “Böyle bir şey olursa benim bundan haberim olur. Ayrılık kararı tek taraflı değil, her ikimizin de bilgisi sonucu alınır. Boşanma olacaksa, bu kararı birlikte veririz” diye konuştu.

Vahide Gördüm Altan Gördüm Çifti Boşanacak mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm hayatı

Vahide Gördüm hayatı

vahide gördüm ün kızı vahide gördüm eşi ün gerçek kızı alize vahide gördüm hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, dizileri, filmleri Bir çok kişi "Annem" adlı diziden tanıyor Vahide Gördüm'ü... Sevgili Melek'ler, başarılı oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sunuyoruz sizlere. Vahide Gördüm (d. 13 Haziran 1965 , İzmir) Türk sinema ve dizi oyuncusudur....
  2. Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu

Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu

Kızlar duydum ki Vahide Gördüm eşi Altan Gördüm den boşanıyormuş bu doğru mu ayol bu kadın hastaydı Ali taran gibimi yapıyor Altan Gördüm de :S
  3. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...
  4. Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

vahide gördüm vehide perçin Sevgili melekler, Muhtşem Yüzyıl'daki Hürrem rolü için seçilen ve sezon finalinde ilk sınavını veren Vahide Gördüm eski soyadına geri döndü, ünlü oyuncuyu artık Vahide Perçin olarak bileceğiz. Dizinin jeneriğinde de Vahide Perçin olarak yer alan başarılı oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Altan Gördüm ile olan 22 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mart ayında...
  5. Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

vahide perçin, vahide gördüm perçin, altan gördüm Sevgili melekler, film ve tiyatro dünyasının ünlü çiftlerinden olan ancak bir süre önce yollarını ayıran iki başarılı isim Vahide Perçin ve Altan Gördüm, bir proje için bir araya geliyorlar. Arnavutköy’de yakın arkadaşı Ceyhun Yılmaz’la balık keyfi yapan Altan Gördüm, boşandığı eşi Vahide Gördüm’le gelecek sezonda bir projede buluşacağını...

Sayfayı Paylaş