gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Vahide Gördüm den Yeni Bir Dizi Haberi....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Vahide Gördüm Vahide Gördüm Yeni Dizi

Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum Dizisinden tedavi amaçlı ayrılmıştı biliyoruz ki...Adını Feriha Koydum Dizisinin Son bölümde oynayacağını söyleyen Vahide Gördüm şimdide yeni dizi için kolları sıvamış....Ona geçmiş olsun ve yeni dizide ki işinde başarılar diliyoruz....

Yeni Dizimde Dram Yok

Vahide Gördüm, kanseri yendiğini söyleyip yeni projesini açıkladı: Fatih Aksoy'la bir diziye başlıyoruz ama....

Eşiyle Eftalya Balıkçısı'nda yemek yiyen Vahide Gördüm, kanseri yendiğini söyleyip yeni projesini açıkladı: Fatih Aksoy'la bir diziye başlıyoruz ama drama değil.

Vahide Gördüm den Yeni Bir Dizi Haberi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Meme kanseri tedavisini sürdüren Vahide Gördüm'den sevenlerini mutlu edecek güzel haber geldi. Ünlü oyuncu önceki gün eşi Altan Gördüm'le birlikte sağlık kontrollerini yaptırdığı Gayrettepe'deki bir hastaneden çıkarken objektiflere takıldı. HER ŞEY YOLUNDA Zorlu bir tedavi sürecinden geçen oyuncu, sağlık durumu hakkındaki soruları cevapladı. Eşi Altan Gördüm'ün de eşlik ettiği Gördüm,...
  2. Vahide Gördüm Yeni Dizisi

Vahide Gördüm Yeni Dizisi

Vahide Gördüm Yeni Dizisi hangi dizi acaba Vahide Gördüm hangi dizide oynayacak merak ettim
  3. Rahşan Gülşan'dan Yeni Vahide Görüm Röportajı

Rahşan Gülşan'dan Yeni Vahide Görüm Röportajı

vahide gördüm vahide gördüm haberleri Yakalandığı kanser hastalığıyla 1 yıldır boğuşan Vahide Gördüm 'ün sağlık durumu gayet iyi melekler :) Usta gazeteci Rahşan Gülşan da bu güzel haberi izleyiciye ulaştırmak adına başarılı oyuncu Vahide Gördüm ile HT adına bir röportaj yapmış. Bu röportajı aynen yayınlıyoruz.. :) - O belayla ilk tanışma anı çok farklı olmalı, çünkü seni sağlıklı...
  4. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...
  5. İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

İşte Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm Resimleri!

yeni hürrem sultan vahide gördüm yeni hürremin resimleri Sevgili melekler, bu gece Muhteşem Yüzyıl dizisi sezon finali ile ekranlara gelecek. Bu gecenin en önemli özelliği ise yeni Hürrem Sultan olarak diziye giren Vahide Gördüm'ün, izleyicinin ilk kez karşısına çıkacak olması. İşte bu gece Hürrem olarak izleyeceğimiz Vahide Gördüm'ün ilk resimleri...

Sayfayı Paylaş