gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vahide Gördüm diziye nezaman dönecek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vahide Gördüm diziye nezaman dönecek bilgisi olan var mı ? Ben çok istiyorum yeniden geldin diziye bir an önce iyileşsin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En son Adını Feriha Koydum dizisinde sevenleriyle buluşan Vahide Gördüm, yakalandığı hastalık nedeniyle setlere veda etmek zorunda kalmıştı.
    Gördüğü kemoterapi tedavisinin ardından radyoterapiye başlayan Gördüm 1 Mayıs tarihinden itibaren sevenleriyle kavuşuyor. Yarım bıraktığı dizi ve sinema filmine dönme hazırlığı yapan başarılı sanatçı Vahide Gördüm "Derslerime giriyorum. 1 Mayıs'ta setlerde olacağım" şeklinde konuştu.

Vahide Gördüm diziye nezaman dönecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diziler Nezaman Final Yapıyor

Diziler Nezaman Final Yapıyor

fatmagülün suçu ne 16 haziranda bitiyor mu fatmagülün suçu ne final mi yapıyor karadağlar bitiyor mu diziler, özetleri, finali, nezaman bitiyor, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Severek izlediğimiz dizilerden bazıları haziran ayı içersinde sezon finali yapıyor bazıları ise final yapıyor...Geçiyorum şimdi haberin ayrıntılarına Arka Sıradakiler 5 Haziran'da sezon finali yapıyor,...
  2. Vahide Gördüm açıklama yaptı...

Vahide Gördüm açıklama yaptı...

Göğüs kanserine yakalanan Vahide Gördüm, kamuoyuna açıklama yaptı... "6 ay sonra turp gibi olacağım" .. Bir süre önce göğüs kanseri teşhisi konulan oyuncu Vahide Gördüm, başrol oynadığı ’Adını Feriha Koydum’ dizisinden ve çekimleri süren ’Ayhan Hanım’ filminden ayrılmak zorunda kalmıştı. Gördüm, hastalık haberlerinin basında yer almasının ardından bir açıklama yaptı ve...
  3. Vahide Gördüm Diziye Dönecek mi????

Vahide Gördüm Diziye Dönecek mi????

"Mayıs ayı sonunda son iki bölümde oynamayı düşünüyorum" Meme kanseriyle mücadele eden ünlü oyuncu Vahide Gördüm, kemoterapi tedavisini yaklaşık 4-5 hafta önce tamamladığını belirterek, 30 gün sürecek radyoterapiye başladığını söyledi. Hastalık sürecinde halkın dualarıyla, sevgisiyle daima yanında olduğunu belirten ünlü oyuncu, mayıs sonu ve haziran başında hastalık öncesi rol...
  4. vahide gördüm boşanıyorrr

vahide gördüm boşanıyorrr

VAHİDE GÖRDÜM İLE ALTAN GÖRDÜM BOŞANIYOR MU? Ünlü oyuncular Vahide Gördüm ve Altan Gördüm basına yaptıkları açıklamada boşanma kararı aldıklarını bildirdi. 07 Kasım 2012 15:13 Ünlü oyuncular Vahide Gördüm ve Altan Gördüm basına yaptıkları açıklamada boşanma kararı aldıklarını bildirdiler. İşte ünlü çiftin yaptığı o açıklama: 'Karşılıklı anlaşarak evliliğimizi sonlandırma kararı almış...
  5. Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

vahide gördüm vehide perçin Sevgili melekler, Muhtşem Yüzyıl'daki Hürrem rolü için seçilen ve sezon finalinde ilk sınavını veren Vahide Gördüm eski soyadına geri döndü, ünlü oyuncuyu artık Vahide Perçin olarak bileceğiz. Dizinin jeneriğinde de Vahide Perçin olarak yer alan başarılı oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Altan Gördüm ile olan 22 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mart ayında...

Sayfayı Paylaş