Vahide Gördüm hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

vahide gördüm ün kızı vahide gördüm eşi ün gerçek kızı alize vahide gördüm hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, dizileri, filmleri

Bir çok kişi "Annem" adlı diziden tanıyor Vahide Gördüm'ü...
    Sevgili Melek'ler, başarılı oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sunuyoruz sizlere.

Vahide Gördüm (d. 13 Haziran 1965 , İzmir) Türk sinema ve dizi oyuncusudur.
    Vahide Perçin (Vahide Gördüm) İzmirli Yunan göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Babası kamyon şoförü, annesi ev hanımı olan Perçin, lisede grafik okur, daha sonra İktisat Fakültesine girer ama aklı oyunculuktadır. Sınavlarına girdiği 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü kazanır. Okul birincisi olarak bitirdiği DEU GSF Tiyatro Bölümü'nde, en büyük desteği hocası Özdemir Nutku'dan görür. Mahallenin en güzel kızı olan Vahide Perçin, "ben evlenmeyeceğim" dedikten 2 ay sonra AST oyuncusu Altan Gördüm ile evlenir. O artık Vahide Gördüm'dür. Okuldan mezun olunca eşiyle birlikte Ankara'ya yerleşir ve AST'a girer. 1994'te kızları Alize dünyaya gelir. Daha sonra Devlet Tiyatrosu'nun teklifini kabul edip Adana'ya gider. Vahide Gördüm 2003'de yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolü ile televizyon dünyasına adım atar ve tanınır. Gördüm ailesi İstanbul'a yerleşir. Hemen arkasından Hırsız Polis dizisindeki Fulya rölüyle seyirci karşısına çıkar. 2006'da İlk Aşk filminde Çetin Tekindor'la başrolü paylaşır. Vahide Gördüm, 2007 yılından beri Annem adlı dizide Zeynep Eğilmez karakterini canlandırmaktadır.
    Filmleri

Devrim Arabaları (2008) Suna
    Kilit (2006) Işık - TV Filmi
    İlk Aşk (2006) Nevin
    Anlat İstanbul (2004) Hürrem

Dizileri

Annem (2007) Zeynep Eğilmez
    Hırsız Polis (2005) Fulya
    Bir İstanbul Masalı (2003) Suzan Kozan

Tiyatro Oyunları

Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler (2007)
    Ayrılık
    Cadı Kazanı
    Kızılırmak Karakoyun

Ödülleri

14. Altın Koza Film Festivali, "En İyi Kadın Oyuncu" Ödülü (İlk Aşk) (2007)
    Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödülleri, "En İyi Tiyatro Oyuncusu" Ödülü (Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler) (2007)
    Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Yılın Ödülleri, "Yılın Kadın Oyuncusu" Ödülü (Kanal D Annem Dizisi) (2008)

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

acayip bi oyuncu

Vahide Gördüm hayatı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm kanser mi

vahide gördüm kanser göğüs kanseri kansermi oldu sağlık durumu haberleri burada arkadaşlar. Adını Feriha Koydum dizisi ve geçmişte Annem adlı dizi ile başarılı oyunculuğuyla izleyiciyi kendisine hayran bırakan Vahide Gördüm kanser riski taşıyor Melek'lerim. Vahide Gördüm göğsündeki kitle için doktora gitti ve göğsünde kist belirlendi. Doktorlar kistin kanser riski taşıdığnı açıkladı. Vahide...
  2. Vahide Gördüm açıklama yaptı...

Göğüs kanserine yakalanan Vahide Gördüm, kamuoyuna açıklama yaptı... "6 ay sonra turp gibi olacağım" .. Bir süre önce göğüs kanseri teşhisi konulan oyuncu Vahide Gördüm, başrol oynadığı ’Adını Feriha Koydum’ dizisinden ve çekimleri süren ’Ayhan Hanım’ filminden ayrılmak zorunda kalmıştı. Gördüm, hastalık haberlerinin basında yer almasının ardından bir açıklama yaptı ve...
  3. Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Meme kanseri tedavisini sürdüren Vahide Gördüm'den sevenlerini mutlu edecek güzel haber geldi. Ünlü oyuncu önceki gün eşi Altan Gördüm'le birlikte sağlık kontrollerini yaptırdığı Gayrettepe'deki bir hastaneden çıkarken objektiflere takıldı. HER ŞEY YOLUNDA Zorlu bir tedavi sürecinden geçen oyuncu, sağlık durumu hakkındaki soruları cevapladı. Eşi Altan Gördüm'ün de eşlik ettiği Gördüm,...
  4. Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu

Kızlar duydum ki Vahide Gördüm eşi Altan Gördüm den boşanıyormuş bu doğru mu ayol bu kadın hastaydı Ali taran gibimi yapıyor Altan Gördüm de :S
  5. Vahide Gördüm Altan Gördüm Çifti Boşanacak mı ?

Vahide Gördüm boşanıyor mu Vahide Gördüm ile Altan Gördüm boşanacaklar mı Geçen sene Adını Feriha Koydum dizisinde rol alırken meme kanserine yakalanan Vahide Gördüm cephesinden üzücü bir haber geldi melekler. Söylentilere göre çift boşanacaklarmış. Vahide Gördüm 'ün eşi Altan Gördüm de bu haberler bir açıklama yapmış. Vahide Gördüm boşanıyor mu, haberin detayları şöyle... Geçirdiği...
  6. vahide gördüm boşanıyorrr

VAHİDE GÖRDÜM İLE ALTAN GÖRDÜM BOŞANIYOR MU? Ünlü oyuncular Vahide Gördüm ve Altan Gördüm basına yaptıkları açıklamada boşanma kararı aldıklarını bildirdi. 07 Kasım 2012 15:13 Ünlü oyuncular Vahide Gördüm ve Altan Gördüm basına yaptıkları açıklamada boşanma kararı aldıklarını bildirdiler. İşte ünlü çiftin yaptığı o açıklama: 'Karşılıklı anlaşarak evliliğimizi sonlandırma kararı almış...
  7. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...
  8. Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

vahide gördüm vehide perçin Sevgili melekler, Muhtşem Yüzyıl'daki Hürrem rolü için seçilen ve sezon finalinde ilk sınavını veren Vahide Gördüm eski soyadına geri döndü, ünlü oyuncuyu artık Vahide Perçin olarak bileceğiz. Dizinin jeneriğinde de Vahide Perçin olarak yer alan başarılı oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Altan Gördüm ile olan 22 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mart ayında...
  9. Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

vahide perçin, vahide gördüm perçin, altan gördüm Sevgili melekler, film ve tiyatro dünyasının ünlü çiftlerinden olan ancak bir süre önce yollarını ayıran iki başarılı isim Vahide Perçin ve Altan Gördüm, bir proje için bir araya geliyorlar. Arnavutköy’de yakın arkadaşı Ceyhun Yılmaz’la balık keyfi yapan Altan Gördüm, boşandığı eşi Vahide Gördüm’le gelecek sezonda bir projede buluşacağını...
  10. Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!

altan gördüm, altan gördüm hastalığı, vahide gördüm Sevgili melekler, iki yıl önce göğüs kanserine yakalanan ve uygulanan tedaviyle bu illetten klurtulan oyuncu Vahide Perçin'in boşandığı eşi Altan Gördüm de kansere yakalandı. Altan Gördüm'ün sol göz kapağında çıkan et beni görünümlü kiste yapılan ilk tetkikler sonunda deri kanseri teşhisi konuldu. Dün ameliyat edilen Gördüm, şu açıklamayı...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş