gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vahide Gördüm kanser mi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

vahide gördüm kanser göğüs kanseri kansermi oldu sağlık durumu haberleri burada arkadaşlar. Adını Feriha Koydum dizisi ve geçmişte Annem adlı dizi ile başarılı oyunculuğuyla izleyiciyi kendisine hayran bırakan Vahide Gördüm kanser riski taşıyor Melek'lerim. Vahide Gördüm göğsündeki kitle için doktora gitti ve göğsünde kist belirlendi. Doktorlar kistin kanser riski taşıdığnı açıkladı. Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum dizisine ara vermek zorunda kaldı. Vahide Gördümün eşi Altan Gördüm diziye ara vereceğini ve kemoterapi tedavisi göreceğini açıkladı. Şimdi sizlere Hürriyet Kelebek ekinde yer alan haberin detaylarını aktaracağız Melek'ler.

Vahide Gördüm'ün göğsündeki kistin kanser riski taşıması, doktorları endişelendirdi. Eşi Altan Gördüm, "Kemoterapi görebilir; bu yüzden Vahide, 'Adını Feriha Koydum' dizisine zorunlu ara verecek" dedi

Ünlü oyuncu Vahide Gördüm'ün göğsünde kist belirlendi. Fulya Acıbadem Hastanesi'nde yapılan ilk tetkiklerde kötü huylu olmasından şüphelenilen kistten parça alınarak biyopsiye gönderildi. Gördüm, sağlık gerekçesiyle rol aldığı 'Adını Feriha Koydum' dizisiyle, çekimleri süren 'Ayhan Hanım' filminden affını istedi.

"SIKINTILI BİR YOL"

Ünlü oyuncunun eşi Altan Gördüm, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Maalesef böyle bir şanssızlıkla karşılaştık, sıkıntılı bir yola girdik. Patoloji raporlarının temiz çıkmasını ümit ediyoruz. Kemoterapi tedavisi görme ihtimali yüksek olduğu için dizi ve sinema çalışmalarına ara verilecek. Vahide ile bu zor günleri aşacağız." (Günaydın)

Vahide Gördüm kanser mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm Diziye Dönecek mi????

Vahide Gördüm Diziye Dönecek mi????

"Mayıs ayı sonunda son iki bölümde oynamayı düşünüyorum" Meme kanseriyle mücadele eden ünlü oyuncu Vahide Gördüm, kemoterapi tedavisini yaklaşık 4-5 hafta önce tamamladığını belirterek, 30 gün sürecek radyoterapiye başladığını söyledi. Hastalık sürecinde halkın dualarıyla, sevgisiyle daima yanında olduğunu belirten ünlü oyuncu, mayıs sonu ve haziran başında hastalık öncesi rol...
  2. Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Meme kanseri tedavisini sürdüren Vahide Gördüm'den sevenlerini mutlu edecek güzel haber geldi. Ünlü oyuncu önceki gün eşi Altan Gördüm'le birlikte sağlık kontrollerini yaptırdığı Gayrettepe'deki bir hastaneden çıkarken objektiflere takıldı. HER ŞEY YOLUNDA Zorlu bir tedavi sürecinden geçen oyuncu, sağlık durumu hakkındaki soruları cevapladı. Eşi Altan Gördüm'ün de eşlik ettiği Gördüm,...
  3. Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

vahide gördüm vehide perçin Sevgili melekler, Muhtşem Yüzyıl'daki Hürrem rolü için seçilen ve sezon finalinde ilk sınavını veren Vahide Gördüm eski soyadına geri döndü, ünlü oyuncuyu artık Vahide Perçin olarak bileceğiz. Dizinin jeneriğinde de Vahide Perçin olarak yer alan başarılı oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Altan Gördüm ile olan 22 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mart ayında...
  4. Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

hürrem sultan vahide gördüm, hürrem sultan vahide perçin, vahide perçin haberleri Sevgili melekler, dün gece yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açan Muhteşem Yüzyıl, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Vahide Perçin yanında pek çok yeni ismi ilk defa izleyen seyirci acaba yeni kadroyu nasıl buldu? Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçim'in performansı beğenildi mi? İşte detaylar... yasar...
  5. Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!

Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!

altan gördüm, altan gördüm hastalığı, vahide gördüm Sevgili melekler, iki yıl önce göğüs kanserine yakalanan ve uygulanan tedaviyle bu illetten klurtulan oyuncu Vahide Perçin'in boşandığı eşi Altan Gördüm de kansere yakalandı. Altan Gördüm'ün sol göz kapağında çıkan et beni görünümlü kiste yapılan ilk tetkikler sonunda deri kanseri teşhisi konuldu. Dün ameliyat edilen Gördüm, şu açıklamayı...

Sayfayı Paylaş